Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a magyar rapről?

Mi a véleményed a magyar rapről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:35
 1/6 anonim válasza:
Nekem nem jön be.
2011. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van a mainstream amit szanaszétreklámoznak - és a normálisfajta underground, aminek értelme is van. A kevésbé ismertebb magyar rap zenét szeretem. : )


15/F

2011. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, igyekszem elfogulatlan lenni, nem igazán szeretem (most már) a rappet. De ha összehasonlítom az amerikaival, hát elbújhat mögötte. De azért vannak olyan előadók, akikre azt mondom, hogy ha külföldön kezdték volna, tuti sikert értek volna el. Például: Sub Bass Monster, Fankadeli(bár sajnos újabban csak nagyon letargikus szövegei vannak, amelyektől még az életkedven is elmegy, úgyhogy nem szívesen hallgatom), meg biztos vannak még.

De az ilyen "divat" rap, mint Sp meg Fluor meg társaik...ááá! Hol van ez a raphez?

2011. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sub Bass Monster az aki tetszik nekem is neki egyedi stílusa van nem külföldi koppintás
2011. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a rockot szeretem, de tudok párat, ami tényleg jó.

pl. SBM, Fanka is az volt. volt.

meg Ganxsta sem volt rossz, de már ugye rockban nyomul.

2011. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs ilyen, hogy magyar rap. A magyar rapperek nem rappelnek csak egyhangúan hadarják a rímeket, semmi ritmika, hangsúlyozás vagy valami. Hiába jó a szöveg és hiába jó a zene, sajnos rappelni nem tudnak. Egy amcsi rapper igen jól technikázik a szavakkal, és változatosan rappel. A magyar rapperek elég egy síkúan tolják. És ez a baj, mert a rapnek nem csak az a lényege, hogy jó zenére hadarjuk a jó szöveget, hanem változatosan előadjuk.
2011. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!