Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe? Irodában játszódó...

Mi a címe? Irodában játszódó klipp, csupa nővel!

Figyelt kérdés
A klipp úgy kezdődik, hogy mutatnak egy teli irodát, csak nőkkel. Majd szerepel benne egy férfi főnök, akinek a nők próbálnak tetszeni szexis rucikban, kéjesen mosolyogva. A videóban szerepel még egy srác, aki postai futár. Ő a videó végén négykézláb mászkál a nagy irodában, az asztalok között. Nem jut eszembe a címe már órák óta, és az istenért nem találom sehol. :( Remélem valaki tudja! Köszi! :)
2011. jan. 6. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nem Britney:Womanizer?
2011. jan. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez volt az: Camille Jones and Fedde Le Grand-the creeps! ;)))) Már órák óta kerestem, nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar kapok választ! :) Hm.. mit szeretnél? :P ;)
2011. jan. 6. 02:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt még én is megköszönöm, ezer éve keresem, de nem tudtam megfogalmazni úgy, hogy megértsék itt gyakorin(mivel a klipet még nem láttam).Haverok meg mindenki "tudom, de a címét nem".

Szóval kösz kérdező és válaszoló!!!!

2011. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vendégeim voltatok :)

A számlát e-mailbe benyújtom :D

2011. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Illetve nem nyújtom, mert már nem elérhető az e-mailed :D
2011. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!