Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Yamaha c40-es gitárról mi a...

Yamaha c40-es gitárról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és most lenne lehetőségem venni egy ilyen gitárt.
2011. jan. 4. 18:22
 1/5 anonim válasza:

Én 30 ezerért láttam neten, ennyiért már tisztességes gitárokat lehet venni. Volt dolgom pár yamaha gitárral, és igaz hogy pont ilyennel még nem, de nekem mind bejött. Én bíznék benne, mert azért mégis csak egy yamaha gitárról beszélünk. Viszont ki kellene mindenképpen próbálnod, hogy teljesen kényelmes-e, megfelelő-e rajta játszani. Továbbá minden embernek más az ízlése, másfajta hangzás jön be neki, és nincs is két egyforma hangú gitártipus, ezt is figyelembe kell venni. Viszont ha abszolut kezdő vagy, akkor vigyél magaddal egy hozzáértőt aki segít megállapítani hogy milyen.


dancsi bácsi

2011. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Az az igazság, hogy tanácstalan vagyok, hogy milyen gitárt vegyek, mert sikerült egy nagyon rosszaba belenyulnom, és nem szeretnék ismét így járni.
2011. jan. 4. 20:15
 3/5 anonim válasza:

Enneb az árkategóriában úgymond elég nehéz nagyon rosszba belenyúlni, persze csak ha akusztikus hangszerről beszélünk, főleg ha az márkás. Ha csak azért kellene mert az ezelőtti gitárod rossz volt, akkor simán megveheted.

előző voltam

2011. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi!
2011. jan. 4. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Kaki,vegyél ESP t
2011. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!