Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a mai énekesek...

Szerintetek a mai énekesek csak celebeknek jók, vagy tehetségük is van?

Figyelt kérdés
Például Lady Gaga, Miley Cyrus, Beyoncé, Kesha... akárki. szerintetek tehetségesek is vagy csak érdekes személyiségük miatt felfuttatták őket?
2011. jan. 2. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Előre bocsátanám, hogy amiket te felsoroltál, azokból egyiket sem hallgatom, mert nem szeretem a popot. De szerintem van tehetségük. Ha nem lenne akkor nem énekesek lennének. Sokszor van olyan, hogy egy énekes ismeretlenül kezdi (nem annyira közismert) aztán valaki felfedezi a tehetségét, és felfutattja. Innentől sokan azt gondolják, hogy csak divatzenész és nem tud semmit. Pedig az a tehetség ami megvolt benne a felfuttatása előtt még mindig benne kell hogy legyen, akár celebnek néz ki vagy sem. Kivéve Lady Gaga mert ő egy UFO (ki más járna hús-ruhában? :))
2011. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a többségük csak a botrányokból él,minimális,vagy nulla tehetséggel,de erre van igény. Én mondjuk sajnálom. Lady Gaga a botrányos viselkedése ellenére is tehetséges,őt pont nem sorolnám ebbe a kategóriába. Ide hoznám példának Adam Lambert-öt,aki a mai férfi énekesek között a legjobb. Ők ketten nagyon érdekes személyiséggel ,és óriási tehetséggel rendelkeznek. Gaga elismert,de Adam nem és őt féltem kicsit attól hogy elnyeli a celebvilág mert nem azzal foglalkoznak hogy milyen tehetséges,hanem a felszínes dolgokkal.

Beyonce-t nem tudom miért soroltad ide,szerintem ő bizonyította a tehetségét.

Keshának meg ugyan hangja nincs,de feltűnő és nagyon ütős számai vannak,őt azért kedvelem.

De pl Miley,akinek nincs ugyan rossz hangja ,de nem is kiemelkedően jó,Justin Bieber,Selena Gomez...stb igazi celebek,akik a tinik rajongásából élnek. De ez nem a sztárok hibája. A fiatalok ízlésének tudható be hogy egy Justin Bieber megél a zenélésből...

2011. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd, mindig volt ilyen felkpott réteg.

A fiatal Madonna és Lady Gaga nagyon sokban hasonlít.

Kesha, Miley és Beyoncé olyanok mint a Spice Girls vagy Britney. Nem a zenéjük miatt szeretik öket, hanem a körítés miatt.

Igaz, Amy Winehouse pl a botrányaiból él, de van hangja, csak kellett egy imidzs. Piknek úgyszintén, bár az ő imidzse kevésbé botránycentrikus.

De ez csak a popszakma. Ezen kívül van még egy csomó jó énekes a rock/metál/jazz/blues stb. műfajokban.


Pl Paja Bea vagy Harcsa Veronika olyan hanggal rendelkezik amire az egész ország büszke lehet.

2011. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!