Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Meghívjam vagy nem?

Figyelt kérdés

Házibulimba meghívtam egy srácot aki tetszett nekem de összenyalt (meg még kitudja mit csinált) az egyik osztálytársnőmmel.

Nemsokára rendeznék egy újjab bulit, de nem tudom, hogy meghívjam-e ismét ezt a fiút,meg a lányt.

A fiú szülei meg az én szüleim családi barátok,ráadásul a nővérét meghívom és lehet szemétség lenne ha nem hívnám meg.

Az osztálytársnőmet se tudom,hogy meghívjam-e mert lehet megbántanám,hogy nem hívom el. (Igen, először ő bántott meg, hogy összenyalt a sráccal és most még én félek, hogy ne bántsam meg.Furcsa vagyok.)


Variációk:

1. Meghívom mindkettőt.

2. Csak a fiút hívom meg.

3. Csak a lányt hívom meg.

4. Egyiket sem.


2011. jan. 2. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
1. aztán irány a gruppen ;D
2011. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úristen micsoda kamaszkori problémák...

Hívd meg mindkettőt... 1.


Aztán hívj meg egy másik srácot, akivel te is összetudsz nyalakodni, meg ki tudja még mit...

2011. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak a fiút. mivel család barát. ezért illik meghívni. a lányt nem kötelező. leírtak alapján a lány totálisan nem fontos tényező. így csak a fiút kell meghívni, de őt is csak illemből.
2011. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!