Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlanátok...

Bumbi02 kérdése:

Milyen gitárt ajánlanátok metálhoz?

Figyelt kérdés
Vannak elképzeléseim, de azért hallanék szivesen véleményeket, tapasztalatokat is. Olyan 130-150 környékén gondolkozok belekölteni.
2011. jan. 2. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Tremolos nemmtremolos...azert fugg egy par dologtol...de alapvetoen en a cortot ajanlom...200tol ibanezt.nezd meg a cort xth t...na az fasza gitar.
2011. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eddig én is cortot néztem:) amugy tremolósba gondolkodok.. Cort EVL-K6ot néztem meg az X-Th-t .. az a baj hogy Shectert és LTD-t is láttam szimpatikus aktiv hangszedős , tremolós szép gitárokat de 200+osok:)
2011. jan. 3. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van...én mondom....Cort X-Th...az fasza.főleg ebben az árban.Schecterrel az a baj,hogy iszonyat mód ellinkeskedik az alapvetően "olcsó" (itt a 200-250 ezres gitárokra gondolok)gitárjait ellinkeskedik.
2011. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!