Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért halnak meg idő előtt a...

Miért halnak meg idő előtt a legtehetségesebbek?

Figyelt kérdés
Kurt Cobain, Bob Marley, John Lennon, Freddie Mercury, Janis Joplin , Tupac Shakur , de ha nagyon akarom, akkor Michael Jackson sem élte meg az átlag életkort. Ők mind legjobbak / legnagyobbak a kategóriájukban, és mind idő előtt meghaltak. Szerintetek mi az oka? (És ha tudtok még "legendákat" , akik korán haltak ,nyugodtan írjátok :))
2010. dec. 30. 21:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Jimi Hendrix
2010. dec. 30. 21:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Elvis Presley, Bon Scott, Jimmy Hendrix és egy színész Heath Ledger jutott még az eszembe. De szerintem nem halnak meg mindig a tehetségesek. Csak őket még külön megjegyzik ez miatt.
2010. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pl. a híres blues zenész, Robert Johnson (27)


De van ellenpélda is:

- Bo Diddley (79)

- John Lee Hooker (88)

- Chet Atkins (77)

- Les Paul (94)

- Muddy Waters (70)

2010. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ronnie James Dio a világ legjobb hangja volt szerény véleményem szerint. A lenyűgöző az volt, hogy 30 évvel a karrierje kezdete után is ugyanolyan utánozhatatlan volt a hangja.

Talán nem olyan fiatalon távozott, mint az itt leírtak, de szerintem a 67 év is igen csekély egy ekkora tehetség számára.


Az oka? Az itt felsoroltak nagy része azért igencsak kábszerfüggő volt ilyen vagy olyan mértékben, de a hírnév is megrészegített már nem is egy nagyobb nevet, akik ettől szinte megőrültek... Illetve az is igaz, amit a 21:46-os írt.

2010. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Miért halnak korán a tehetséges zenészek? Általában a kokain, heroin és alkohol miatt.
2010. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Selmeczi Roland is olyan fiatal volt, igaz nem világsztár, de az egyik legjobb szinkronhang volt, nekem a kedvencem.

Zámbó Jimmy is idő előtt ment el, igaz nem azt a műfajt képviselte, amit én hallgatok, de azért nagy egyéniség volt, és talán a legjobb hangú énekes Mo-on.

2010. dec. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. sok ilyen video van fent youtubeon. pl:

http://www.youtube.com/watch?v=EHdsHxzs6W8&feature=related

amúgy szerintem nincs ebben semmi különös, mármint jó lenne hinni hogy semmi sem történik véletlenül, de kb. ugyanolyan a fiatalon eltávozott híres emberek aránya, mint az átlagemberek közt, csak őket senki sem jegyzi meg.

2010. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért nem vezethető vissza minden a drogokhoz Marley rák, Mercury AIDS,2pac lelőtték,Lennon lelőtték.
2010. dec. 31. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!