Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit csináljak éneklés vagy...

Mit csináljak éneklés vagy vmi más amiről még fogalmam sincs?!

Figyelt kérdés

16 éves vagyok a zene az életem, gondolom ez már a sokadik ien kérdés...de ez most komoly kérdés, ugyanis már éneklek egy ideje vagy 5 éve de csak úgy magamnak itthon aztán megmutattam egy két ismerősnek majd egyre többen tudnak hogy hogy tudok énekelni, ebben az évben már vettem a fáradtságot és felléptem suliban koliban meg ahol tudtam és háát nagy sikert aratott volt aki sírt meg utána megállítottak a folyosón hogy én énekeltem e... nekem nem tetszett mint soha :) ien maximalista vagyok most már a szüleim is tudnak róla és jó megjegyzéseket tesznek hogy kirázza őket a hideg és hasonlók vinni akarnak énektanárhoz megmutatni hogy a magasabb hangokat még fejleszteni kéne mert azok zicessebbek...rengetegen mondták hogy menjek megasztűrba x factorba ide oda de még úgy gonodlom nincs itt az ideje még ráérek meg nincs elég önbizalmam mert mindig van aki lefikáz mások szerint irigységből szóval már magam sem tudom mi van... nem tudom mit tegyek énekeljek még sokat és majd a tehetségkutató vagy pedig nem tudom vmi polgári szakma csak az a baj hogy engem csak a zene az éneklés tesz boldoggá és semmi más ott vagyok magam a szinpadon nem tudok magamnak más szakműt elképzelni pedig ideje lenne dönteni (fakt előre hozott érettségi) ezekhez már jó lenne tudni, ugyanakkor a énekesi ,,karier" sem a legbiztosabb állás mondani szokás mindig fog jönni egy új egy jobb egy szebb egy fiatalabb....

segítsetek!


2010. dec. 22. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:

nálam ugyanez van.. én szerintem a zene mellett fogok dönteni, bármennyire is küzdenem kell, de nem adom föl az álmomat!

a döntés a tied! tedd ahogy jónak látod!

sok sikert! <3

2010. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!