Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen érzés fog el titeket,...

Milyen érzés fog el titeket, mikor hallgatjátok?

2010. dec. 22. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hűű, nem is tudtam hogy az Apocalyptica átdolgozta a Nothing esle matters-t. Hát nagyon szépen megcsinálták az tény. És kérdésedre válaszolva: miközben néztem mellé a klippet is, olyan kicsit család szeretetes érzés, kis honvágy ( pedig itthon vagyok ) fogott el. Szóval jó érzések ( igen, a honvágy is most jó érzésként fogott meg). Bár a Nothing else matters alapból csak jó dolgokat éreztet velem :)
2010. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tinédzser korom jut róla eszembe, ugyanis 10 évig csellóztam, de az egyetem miatt abba kellett hagynom. Nagyon hiányzik. De fura ez! Zenei pályára készültem, Zeneművészeti volt a terv, aztán egyszer csak megutáltam a csellózást, és már csak azért csináltam végig a zeneiskolát, hogy ne hagyjam félbe, mert semmit se hagyok félbe. És tök más szakra jelentkeztem az egyetemen.
2010. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Érdekes=)

Nagyon köszönöm a válaszaitokat,szeretném,hogy még többen írjanak!Hajrá=)

2010. dec. 22. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén ? :D

A sírás kerülget. A Nothing Else Matters alapból kedves a szívemnek, sok emlék fűz hozzá, de így, ebben az előadásban maga a tökély.

Köszi :)

2010. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy tetszik,sztem is csodálatos=)
2010. dec. 22. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!