Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a Jack Jack-ről?

Mi a véleményed a Jack Jack-ről?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné: Egy magyar rock "formáció" volt 2-3 évvel ezelőtt álltak össze 1 lemezre és egy koncertre. Mester Tamás, Ganxta, Papp Szabi (Supernem) és Tóth Tibi ( Hooligans)


Én nagyon szeretem őket, láttam a filmet is, igazán jó kis csapat voltak, és nem értem, miért nem volt igény rá. Talán mert nem magyar számokat játszottak, passz.Pedig szívesen elmennék koncertre, vagy megvenném az új albumukat. Mindegy. Szóval nektek mi a véleményetek?

16/L


2010. dec. 22. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper jók.Magasan verik a magyar átlagot.Nekem is megvan az albumuk.Azért nem volt rá szerintem igény, mert a magyarok bot fülűek és igénytelenek.
2010. dec. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az biztos. Szerintem ezzel külföldre is lehetne menni. Meg ha már alapból az énekest nézzük, Tamás szólóalbuma is átlagon felüli - szerintem. A többiek is profik, de tényleg nem értem, hogy miért nem ez kell a magyaroknak...?
2010. dec. 22. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert a sok hülye korunkbeli (15f vagyok) inkább bukik a nyálas szaros meleg zenére, mint a jó öreg Rock n Rollra:D
2010. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

annyira nem értem őket :S

de azért jó látni ilyen kivételeket :)

2010. dec. 28. 02:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon tuti zenét játszanak.
2011. jan. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!