Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen mentalitással rendelkez...

Milyen mentalitással rendelkezik az az ember aki napi min.3 órát gitározik, zenél?

Figyelt kérdés

miért van az hogy nekem egy óra után már fárasztó...teljesen őszintén mondom.


pedig annyira szeretném szeretni...vagy akkor is játsszam hogy ha már baromira nincsen kedvem:(?


2010. dec. 21. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor zeneiskolába jártam gitározni, szinte soha nem vettem elő otthon, csak a vizsgákra gyakoroltam pár órát. Mikor megmondtam a tanáromnak 5 év után hogy nem megyek többet, hatalmas kő esett le s szívemről. Aztán kb 6 évig hozzá se nyúltam a gitáromhoz, míg úgy másfél éve (mikor már mindent elfelejtettem amit tanultam) újra elkezdtem internetről tanulni, és simán elgitározgatok magamnak 2-3 órákat naponta, és nagyon szeretem csinálni. Lehet hogy azért mert kötelező volt, vagy mert a zenesuliban csak klasszikust játszottam, de nem tudták megszerettetni velem.
2010. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és még valami, ha szeretnél jól megtanulni, akkor néha muszáj gyakorolni olyan dolgokat, amik nem mennek elsőre, ami fárasztó és unalmas lehet, de megéri. Utána nem is fogod érteni, hogy ezt hogy nem tudtad megcsinálni.
2010. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

különtanárhoz járok már 4 éve ,többnyire olyat tanulok ami nincs ínyemre:(


17F köszi a választ

2010. dec. 22. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!