Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én taglóztam le Mester...

Csak én taglóztam le Mester Tamás produkciójától? :O

Figyelt kérdés
Csak azok válaszoljanak légyszi, akik szeretik, legalábbis nem utálják. Nekem a szám is nagyon tetszett, bírom a többi zenéjét is, a stílusát, a beszólásait, és szerintem iszonyatosan jóképű, dögös pasi. Aki csak bu.zizni jött, az menjen el kérem szépen :( Nekem rosszul esik az ilyesmi. Szóval ahogy felvonult abban a dögös ruhában, az a bakancs is úristen, és ahogy mozgott és énekelt.. és húú. Teljesen odáig voltam érte, élőben még sosem láttam. Nektek is tetszett?
2010. dec. 17. 22:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tehát, csak olyan írjon, akinek tetszett?
2010. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 szamóca. ***** válasza:

igen elsőnek igaza van:D így nem lesz túl reprezentatív az eredmény kedves kérdező.

egyébként nem láttam ugyhoyg nem alkotok véleményt.

2010. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

Már csak azért is megírom:

ez az ember egy rakás hulladék,éppúgy mint az egész megasztár, meg x-faktor meg a benne lévő emberek.

És te vagy rá az élő példa, hogy miért is jó üzlet a szórakoztató ipar.

2010. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Nagy produkció volt!!!!! Az már biztos!!!!! Meglepetés volt, h új számmal jelentkezett Tamás!!!!!! A beszólásai is nagyon ott vannak!! Szal LIKE!!!!!!

20/L

2010. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

javítottam, ott van, hogy LEGALÁBBIS NEM UTÁLJÁK. szövegértés. azaz, akik nem a bu.zizással jönnek.

egyébként utolsó, egyetértek veled :)

aki meg csak azért is leírta, kívánom hogy ez legyen egész életedben a legnagyobb öröm! :) seg.gfej.

2010. dec. 17. 23:02
 6/18 anonim válasza:
11%
Hogy idézzem az előttem szólót: én nem "lájkolom" Mester Tamást, kiráz a hideg tőle, és ahogy gyűlölte Szíj Melindát... Nekem tetszett, ettől függetlenül. Azt se tudtam, hogy tud énekelni. Gratulálok! Tudni kell elismerni is!
2010. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Egy nagy kazal sz@r volt ez a produkció.

Egyébként honnan veszed, hogy M.T. bu.zi?

2010. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Én nem utálom, és nem is szeretem különösebben, de ez nagyon nagyon jó volt, ütős volt. Tetszett. Én is letaglóztam tőle.
2010. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

akkor jó :)

nem én találtam, ki, hogy meleg, hanem azok terjesztik róla, akik nem szeretik. meg hogy Fridivel kavar, stb :D csak baromság. de nagyon idegesít.

2010. dec. 18. 00:13
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Azért én jobban értékeltem volna, ha ő is élőben nyomja, mint a versenyzők
2010. dec. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!