Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnék mai zenéket...

Honnan tudnék mai zenéket letölteni?

Figyelt kérdés
Régebben a bitmusicról töltöttem,de már oda sajna nem tudok belépni.Olyan érdekelne ahova nem kell letöltő program.
2010. dec. 17. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a limewire befuccsolt marad a torrent pl a torrentz.com de ott is legfőképp albumok vannak . Vagy valamilyen más torrentoldal pl ncore én azom vgyok fenn a legnagyobb t-oldal asszem európában. Regis Vagy tudsz a youtuberól letölteni pl youtube downloaderrel
2010. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen tudom,hogy az ncore nagyon jó oldal,de oda meghívó kell ami nekem nincs.És ha mondjuk angam maghívnak regisztrálok és nem úgy töltök vissza,vagy leromlik az arányom és kizárnak az oldalról akkor azt is kizárják aki engem meghívott.
2010. dec. 18. 09:07
 4/5 ×Claudia× válasza:

Hát a YouTube-ról. Ha van egy konkrét szám, amit le szeretnél tölteni, akkor keresd meg az URL címét, és utána menj fel erre az oldalra: *****

Itt részletes útmutató is van. =)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kisközértből
2011. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!