Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Anyám azt mondta, hogy hagyjam...

Anyám azt mondta, hogy hagyjam abba a Haevy metal hallgatást, mert egyszer megszáll az ördög. XD Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mikor mondta, poénkodtam rajta, hogy már megtörtént meg ilyenek, de most egy kicsit meginogtam. Nemtom hogy mit gondoljak.... Mármint a Haevy metal hallgatásával én nem érzem magam sátánistának vagy ilyesmi.... Nemtudom mit gondoljak most az ilyen dolgokról... Szerintetek is bűnös dolog ha az ember ilyen zenét hallgat? Ja és anyám nem hívő.:)
2010. dec. 16. 20:51
 1/8 anonim válasza:
Nem fog megszállni az ördög:) Mint azt sokan hallottuk már ha sok répát eszel tudsz fütyülni:) Na ez ugyan az! Anyud csak unja a hörgést és próbál elriasztani! Vedd lejjebb a hangerőt és ne fordítsd meg a keresztet a szobád falán:D
2010. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt,hogy nézd meg a Tenacious D filmet! :)


25/N

2010. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedvenc filmem! Legalább 20x láttam!XD
2010. dec. 16. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én deathcoret hallgatok és templomba járok...
2010. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egy zenei stílus miatt nem fog az ördög megszállni, én is sokáig hallgattam ilyen zenéket, édesanyád tényleg azért mondd ilyen dolgokat mert eléggé unja, én már csak tudom, tapasztaltam
2010. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké.XD Köszi!
2010. dec. 18. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyád hülyeségeket beszél.

Untig elég, ha lehalkítod a lejátszót.

2010. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szálljon meg az ördög, mint azt a sok szemenszedett hazugságot, parasztvakítást hallgasd, amit a kapzsi önző egyház illetve a vasárnapi hívő majmok pampognak, hazudnak! Ezek mind mese habbal. Bárányokat nevelnek. Ez egy farastörvényekkel teli világ, és nem jó báránynak lenni.
2012. jún. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!