Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen számokat tanuljak meg...

Milyen számokat tanuljak meg gitáron?

Figyelt kérdés
Még gyakorlatilag semmit nem tudok de halottam olyanról hogy tanár nélkül csupán a tab ismeretével meglehet tanulni gitározni. Na nekem van egy akusztikus gitárom, e milyen számok azok amik legkönnyebben eljátszhatóak mégis jól hangzanak, és fejlesztik a képességem is. Leginkább az ilyen nyugis szép számokat (Ellioth Smith stb.) szeretem de pár Rock együttest is kedvelek. Jónás testvérek pár számát is szeretem :D
2010. dec. 14. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan dalokat jó először játszani, amiben ismétlődnek az akkordok. Pl amit még én is el tudok játszani, persze nem szépen, csak akkordozva, az a Felkelő nap háza (The house of the rising sun). Szerintem ez nagyon szép dal. :) A másik kedvenc még a Késő üzenet, meg néhány Beatles szám, valamint Fonográf számok. :) Nem tudom ezeket egyáltalán ismered-e, meg hogy viszonyulsz az ilyen stílusú számokhoz.. :) Egyszer meg akartam tanulni a Metallica - Nothing else matters című számát is, de csak az elejéig jutottam, ahol még nem kell lefogni semmit, csak simán pengetni. :)))

31/N

2010. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több haverom a nothing else matterst és a fade to blacket tanulta meg először. Még szerintem a behind blue eyes is könnyen megtanulható, és az olyan nyugis fajta.


Amúgy ajánlom, hogy inkább youtube videókból tanulj, mint tabokból, úgy biztos lesz, hogy jól csinálod.


Böngéssz az "Easy Songs For Beginners" részből itt:

[link]

2010. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!