Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » John Frusciante. Kinek hasonló...

John Frusciante. Kinek hasonló a véleménye?

Figyelt kérdés

Kétségtelen, hogy a Chiliben fontos szerepe volt, és mint a Chili gitárosa és vokalistája szeretem. Viszont a szóló munkáit nem. (bár beismerem van kb. 2-3 dala amit szeretek) Kiváló kompoista és dalszerző, de nem bírom a hangját, főleg nem, amikor magasan nyávog. Kicsit neheztelek is rá, hogy kilépett a zenekarból, de nem ezért nem vagyok oda érte.

A megszállott Frusciane-rajongóktól elnézést kérek, ez az én véleményem, és az érdekelne, hogy ki van még hasonló véleményen, mint én.


2010. dec. 13. 17:16
 1/3 IMF16 ***** válasza:

Én is a Chili révén ismertem meg, és nagyon birom azt a "funky-s" stílusát amit a Chiliben játszik az is inkábbb a korai lemezeken) aztán egyszer elolvastam az Anthony Kiedies-ről szolo könyvet és abban emlitették hogy vannak ien szolo albumai,rá is kerestem neten elösször nekem se jött be,de aztán szántam rá egy kis időt és meghalgattam még párszor,mostmeg már imádom. de azt is úgy hogy csak úgy nem tudnám betenni háttérzenének, hogy Frusciante-t halgatok akkor teljes mértékben odafigyelek. meg kitározni is nagyon jo a dalait. :) /deezcsakénvéleményem/

16/F

2010. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is jobban tetszik a korai albumokon.
2010. dec. 30. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Johnny az Isten! De komolyan. Ő egy zseni. Niandra-n "kicsit" be volt tépve és az az album nem a kedvencem, a 3. lemez már nagyon ott van!
2012. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!