Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet zenéből meggazdag...

Hogyan lehet zenéből meggazdagodni?

Figyelt kérdés

CD-t a kutya sem vesz a jogdíj pedig úgy hallottam nagyon

minimális. Akkor mégis hogy lehet belőle sok pénz?


2010. dec. 12. 20:55
 1/6 anonim válasza:
fellépések
2010. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Daweee000 ***** válasza:
Ismerni kell a megfelelő embereket, befutni, mindeközben elqrvulni... Helyi amatőr szinten fellépésekért is alig fizetnek, magasabb körökben kell mozogni, de sokszor még az sem elég. Pl a Fish! egy országosan ismert banda, éppen hogy ki tudják hozni magukat 0-ra rendes munkahely mellett... Vagy ott van Alapi István, az Edda gitárosa, (Magyarországon szvsz a legjobb) egy pesti albérletben él, van pár gitárja, és kész. Gondoltad volna?
2010. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért az nem teljesen igaz, hogy már nem vesznek az emberek eredeti CD-t. Pl. a Metallica Death Magnetic albumából csak az USA-ban az első három nap alatt közel fél millió elkelt. Ez egy elég jó eredmény. (2008-as lemez egyébként)


A kedvenc együtteseim lemezeit én még mindig megveszem eredetibe.

2010. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Daweee000 ***** válasza:
Előző: Igen, USA. Ott az iTunes-nak is van kultúrája, meg eleve jobban megengedhetik maguknak. Magyarországon nem sokan fizetnek a Zenéért.
2010. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapinak van kb 30 gityója és 50 erősítője,ezért nem hozott el Japánból csak 1 gitárt,erősitőböl meg azért nem mert idézem "Kacérkodtam azzal, hogy ebből elhozok eggyet.Ráadásul a kiállítók egymás között még olcsóbban adják a cuccokat.Gyártói előállítás áron.De aztán rájöttem hogy felesleges,mert annyi erősítőm van mint égen a csillag!."

Nemtudom mit kell mindenhol okoskodnod holott fogalmad sincs mit beszélsz -.-

-

Ha be akarsz futni válasszad Finnországot,mivel amerikába rohatt nehéz kijutni.Finnországba szinte minden 10. banda befut és 1 Wacken fesztiválon köt ki teli pénzel.Csak persze ha ilyen Jonas Brothers stilusban probálkozol nem lessz sok esélyed.

2010. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Daweee000 ***** válasza:

Lehet nem 100%-ig van úgy ahogy mondtam, kicsit zavaros, gitártanárom említette egyszer, biztos sok a cucca, viszont a lényeg azon volt, hogy a "meggazdagodás" még neki sem jött be maradéktalanul...

A többire pedig.. én legalább próbálok hozzátenni valamit ehhez az oldalhoz, nem csak behányom random kérdésekre hogy "ESP a fasza". Erről ennyit.

2010. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!