Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt vegyek?

Milyen elektromos gitárt vegyek?

Figyelt kérdés

Régebben évekig gitároztam akusztikos gitáron, de akkor sajnos el kellett adnom. Aztán eltelt pár év, s most újra lenne pénzem és kedvem is venni egyet.

Nem túl drágát szeretnék, csak hobbi szintre.

Legjobb lenne valami gitárszett.

Pécs környékén tudtok ajánlani boltot és gitárt?


2010. dec. 10. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én úgy 5 napja vettem az elsö akusztikus gitárom náluk: [link]


Elég jó az üzlet, van választék is és rendelhetsz is ha épp kifogyott valami :)


De egyébként van még a Tajti Music a belvárosban, az Árkádhoz közel :)

2010. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Daweee000 ***** válasza:
Mennyire olcsót szeretnél? Szerintem a minimum egy Squier vagy egy Cort. (30K körül kezdődnek) Milyen formát szeretnél?
2010. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Forma? :)

Nem értek annyira hozzá, azért kérdeztem.

30k az úgy korrekt ár lenne.

2010. dec. 10. 20:46
 4/8 Daweee000 ***** válasza:

Mondjuk belegondolva hülye kérdés volt a forma, ebben az árkategóriában csak Strato illetve Strato szerű gitárokat kapni. Persze hogyha kicsit több is beleférne esetleg, az csak jó.

[link]


Itt nézelődj, különös tekintettel a Cortokra ill. a Squierekre. Igaz nem pécsi, de egyrészt jó bolt, másrészt máshol is kb ezek vannak (ha jó a bolt)

2010. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Megnézem az oldalt is, meg a boltokat a városba :)

2010. dec. 10. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Még a királyhangszert emliteném meg, jófejek és segtőkészek.


[link]


Webshopjuk is van:


[link] webshop/

2010. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Squier bullet-et ne vegyél! nagyon ratyi!! inkább szánj rá még vagy 15000-ezret és vegyél 1 Epiphone Special II-t! az már jó gitár! 40000-45000 körül kijön!! Lásd itt [link]
2010. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pécsen ha találsz egy jó hangszerüzletet, vagy akár többet is, menj be, mondd el hogy mennyit szánsz rá, ott majd mutogatnak neked gitárokat, amelyik tetszik, írd fel a márkát és a típust, ha nem látod ráírva, kérdezz rá, felírod, és itt pedig majd megkérdezed hogy melyikről mi a véleményünk:) minőségi vagy megbízhatósági jellemzőket tudunk róla mondani, de nyilván az is nagyon fontos, hogy a te tetszésedet megnyerje az az adott szín, vagy forma, szóval először élőben nézegess, aztán ha kapás van, írd meg kérdésben hogy mi a véleményünk róla:)
2010. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!