Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cserháti Zsuzsa dalait honnan...

Cserháti Zsuzsa dalait honnan tudnám letölteni? Cd-re szeretném karácsonyra.

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már karácsonyra kell, akkor inkább vedd meg, nincs is gagyibb ajándék egy írott CD-nél.
2010. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En a youtube toltovel szoktam, tehat azt megnyitod, a youtubeon megkeresed a kivant szamot, bemasolod es fel perc alatt letolti. Pofon egyszeru, pedig en muszaki feketelyuk vagyok. Az elso valaszoloval nem ertek egyet, az ajandek, nem attol ajandek, hogy megveszed 3-4 ezer forintert. Az irott cdt te rakod ossze, latszik a gondoskodas es igy az unnepek elott nem baj, ha ilyeneken tudsz "sporolni", nagyon sok a folosleges kiadas. Ha tetszik az otletem es gondod lenne, irj nyugodtan, elkalauzollak.
2010. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,megpróbálom egyedül aztán ha nem sikerül írok kedves második.
2010. dec. 9. 07:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én még nálad is nagyobb fekete lyuk vagyok,le tudnád írni akkor második hogy ,hogy kell.Megtaláltam a számokat csak onnan nem tudom hogy kell tovább.Előre is köszönöm.
2010. dec. 9. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!