Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan vegyek fel zenét...

Hogyan vegyek fel zenét szintetizátorról?

Figyelt kérdés
Van egy Yamaha Psr E413as szintetizátorom és engem az érdekelne leginkább hogy,hogyan tudok felvenni közvetlenül számítógépre egy általam játszott zenét mp3-ba vagy ha nem is akkor másba amit át tudok konvertálni. Vagy van e ilyen progi.Van hozzá adat kábel is stílusokat tudok küldeni a szintire.Ha valaki tud segítsen nagyon szépen köszönöm. Üdv Robi
2010. dec. 3. 12:08
 1/2 anonim válasza:

Én úgy szoktam, hogy a szinti fülhallgató kimenetét összekötöm a gép mikrofon bemenetével, v nemtom minek hívják pontosan a hangkártya azon részét, ahova mikrofonokat lehet csatlakoztatni.

ekkor elvileg már, ha minden igaz és nincs vmi elállítva kéne h szóljon a gép hangszóróiból a szinti.

Felvenni meg vmi erre kitalált progival tudod, windowsba van is beépítve ilyen, de az nem a legjobb.

egyik legegyszerűbb pl. az audacity, de van még sok ehhez hasonlatos stúdió progi, többek közt fruite loop, cubase stb.

Sok sikert:)!

2010. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot5 csak eggyet nem értek addig tiszta hogy összekötöm a mikrofont okés akkor jön a gép hangszorójából a hang de azt ugyan ugy mikrofonnal fogom felvenni érted?!!!nekem az a gáz hogy én közvetlenl a gépre eredeti minőségben felvenni de azért köszi megpróbálom csá
2010. dec. 6. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!