Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondják sokan a JRockere...

Ishikawa Hinata kérdése:

Miért mondják sokan a JRockerekre azt hogy melegek? Vagy hogy úgy néznek ki mint a lányok?

Figyelt kérdés

itt van néhány kép.....

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. dec. 2. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:

mert úgy néznek ki, mint a lányok... erős smink, hosszú, nőies frizura, a ruhák is rózsaszínek vagy ilyen harsány színűek,lányosak, egyiken ráadásul szoknya van...

tényleg úgy néznek ki, mintha csajok lennének. pedig tudom, hogy nem azok :D és azért mondják rájuk,hogy melegek, mert a legtöbb nőies külsejű férfi meleg, ennyire egyszerű :D

2010. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

"Miért mondják sokan a JRockerekre azt hogy melegek?"

Mert úgy néznek ki.


"Vagy hogy úgy néznek ki mint a lányok?"

Mert tényleg.


Tudom, most jön a lepontozás, de nem érdekel. Normális (szexuális) beállítottságú ember így nem néz ki.

2010. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
érdekes válaszok!!!!! én nem akarok senkit "lepontozni" de attól h így nézlek ki még nem melegek!!!! és szerintem aranyosak!!!!
2010. dec. 2. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
azt szokták mondani japánban 10 évvel korább van,tehát erre még nincs felkészülve a magyar társadalom, közízlés stb.Aki kicsit nyitottabb a dolgokra az veszi az adást a többi meg néz hülyén.
2010. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt betehettél volna más visual keyes képeket is (az első 2 rokokó stílusú VK, az utóbbi 3 pedig oshare key)

lásd: [link]

(mondjuk itt is elég nőiesek xD)

Másrészt pedig nem csak ilyen jrock bandák vannak

http://www.youtube.com/watch?v=5sfN4XMLTik

http://www.youtube.com/watch?v=anKo7Etv3a8

Mindenesetre az ázsiai pasiknak eleve van egy ilyen feminin beütésük, amire egyes bandák az öltözködésükkel még rá is segítenek, de szerencsére a zenéjükre nincs hatással...

2010. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
IGAZATOK VAN!!!!! ez az ország még nincs felkészülve az ilyen dolgokra!!!! és igen tehettem volna még képeket....kár h a GazettE-t kihagytam és persze még sok más bandát is .......
2010. dec. 3. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azert,mert nem csak Magyarorszag,de meg Europa sincs szokva az ilyen dolgokkal.Szeritem a jrockos fiuk a leghelyesebb fiuk a Foldon.En igy gondolom.Es szerintem az emberek legnagyobb hibaja hogy a kinezet alapjan iteleznek.
2011. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mana sama *-* válasza:
hát valójában nem átlagosak és néha már ijesztően nőiesek de igazábol az emberek komoly nemehez szoktak hozzá és igen feltűnőnek találják de eleve mit várunk tölük mikor vannak nők akik rövid hajjal járkálnak erre meg a visual kei-sek sem nők és mégis hosszab a hajuk illetve igényesebbek a külsőre mint az eggyes nők pl itt magyarországon és eleve az emberek ugy szoktak gondolkodni h a nők szebbek és mivel a vk-s fiuk szebbek az átlagnál ezért is nézhetik ket lánynak mert szebbek az átlagnál XD (de hát ha azok nem tehetnek róla) . hát h melegek azért mondják mert hamár lányosak akkor ezt igy hozzá teszik meg hát amit a szinpadon is csinálnak sem megszokot erre fele és hát minden ami más azt az emberek nemnagyon hajlandoak elfogadni igy elitélik ( pedik nagyon egyediek és cukcsik) őh jah opsz bocs a hosszab szövegért de annyira szeretem őket ^-^
2011. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

normális beállítottságú vagyok, de ők olyan aranyosak*o*

szüleim is le lányozták:S

én imádom a jrockereket:D

érdekesek,helyesek^^

2013. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!