Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok arról?

Mit gondoltok arról?

Figyelt kérdés

Ha egy lány Children of Distance ;Beerseewalk-ot hallgat?

Children of Distance:

http://www.youtube.com/watch?v=XSti5pGsEls

Beerseewalk:

http://www.youtube.com/watch?v=HOtGdWdSghM&translated=1


2010. nov. 24. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

biszex vagy:D

Amúgy nálunk egy 2 éve minden csaj childrent hallgatott. Kivéve engem:D Utálom:)

2010. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem én vok, hanem lány évfolyam társam, és azért érdekel mert folyton ezzel piszkálják. Ennyire rossz ha egy csaj ilyet hallgat?14/F
2010. nov. 24. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
nem. én soha nem török pálcát mások felett, pláne nem azért, hogy milyen zenét hallgatnak. Aki ilyet tesz, az kretén.(1. voltam:)
2010. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem zűrös családi élete és kisebbségi komplexusa lehet. Nem barátkoznék vele.
2010. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj annyira gyerekes valakit azért piszkálni, hogy milyen zenét hallgat! Ugyan mért nem mindegy? Ha neki tetszik hát hadd hallgassa! Akinek nem tetszik az meg ne...komolyan ennyire betokosodott világot élünk hogy még ezért is ítélkezünk?
2010. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Distance az sz@r,Halgassatok Bodomot

Amugy azt gondolom h botfüle van,megy végig 1 sz@ros műdob alatta 1 idióta valami megjegyezhetetlen szöveget "énekel".

2010. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!