Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereti itt még valaki ezeket...

Szereti itt még valaki ezeket a zenekarokat? : )

Figyelt kérdés

Paramore, Silverstein, Linkin Park, Simple Plan, Alvin és a mókusok, The Grenma.


És ha igen akkor leírnátok, hogy még milyen zenekarokat illetve zenéket szerettek? Számcímet is írhattok..


2010. nov. 19. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Paramore és Linkin Park ezek közül akiket szeretem.
2010. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Linkin Parkot szeretem, Simple Plan legtöbb számát is, Alvin és a mókusoktól nem sokat ismerek, de azokat szeretem. A többit nem ismerem.
2010. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként én (előző vagyok) mindent meghallgatok, hangulatfüggő, de a kedvenc az Ákos + Heaven Street Seven.
2010. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
HSS - Dél-Amerika. Ez a legjobb számuk szerintem.:D
2010. nov. 19. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeretem a Paramore-t(úgy nagyjából), A Grenmát olyan 1 éve hallgattam nagyon, a Linkin Park meg örök kedvenc:)

Egyéb kedvencek: HSS és Ákos nekem is nagy favorit:D Ezenkívül Kowalsky meg a Vega, Muse, Kasabian, Hinder... Amúgy újabban főként bluse és jazz párti vagyok, de azt nem írok:)

2010. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tök érdekes amúgy, hogy aki az egyiket szereti, általában a másikakat is (pedig stílusban mondjuk a HS7 és Ákos elég távol áll egymástól).

Egyébként a Dél-Amerika tényleg verhetetlen. :D

2010. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!