Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ugye nem Takács Nikolas fog...

Ugye nem Takács Nikolas fog kiesni?

Figyelt kérdés
Hát én mindjárt falnak megyek!
2010. nov. 13. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a legrosszabb és a legjobb küzd egymással!! áááááá!! hihetetlen!! egy hibás hangja nincs a nikolasznak, majd leesik a fülem, olyan jó, meg itt van 5 nyomigyerek akik gajdolnak összevissza :@@@
2010. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Óóóóó,Te jó Isteeeen! Megmentették! Azt hiszem,hogy most elmondok egy jó nagy hallelúját,a fent lakó öregÚrnak! :)
2010. nov. 13. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Én most nagyon szomorú vagyok, a Non Stop az egyik kedvencem ( volt). Igaz, Nikolas is k-zóurva jó, de nekem mégis a NS. a favoritom.
2010. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hálistennek nem esett ki! Bár nem a kedvencem, neki van a legprofibb hangja az X-Faktorban:)
2010. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen,valakinek menni kellett sajnos. Nagyon tehetséges a non stop,de ez Magyarország,ezt itt még nem igazán értékelik az emberek. Tény,hogy a mai párbaj(legalábbis szerintem)nagyon igazságtalan volt,vannak bent még olyanok,akik sokkalta gyengébbek,mint akik a párbajra maradtak.
2010. nov. 13. 22:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a két nagy kedvencem volt, a Nikolas meg a Non Stop :(

Nikolas kinézetét sosem figyelem, hogy miben van, a hangja remek és akár a telefonkönyvet is fel lehetne vele énekeltetni, azt is profin tenné.

A Non-stop meg egyedülálló a maga nemében és hát igen, 5 embernek összehangolnia magát nem kis teljesítmény+ még betanulni az adott dalt is. De talán most egy kicsit nyugodtabb vagyok, mert a Non Stop így is ismert lett, aki akarja úgyis fülel még rájuk....

2010. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ő fogja megnyerni az egészet, biztos forrásból tudom. ;D
2010. nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem baromira irritál Nicolas...Tegnap is gyenge teljesítményt nyújtott.


Minden héten ugyanolyan...

2010. nov. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
az meg ki a rosseb??
2010. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vastag Csaba nyerte meg és nem a Nikolas ennyit erről.

Mind a kettő egy álom hang és álom pasi volt. :)

2010. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!