Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ugye, hogy hasonlít a két...

Ugye, hogy hasonlít a két szám? Avagy Ákos bácsi koppintott? :D

Figyelt kérdés

Legalábbis hallgassátok meg az elejét meg a refrént. A gitáron van a hangsúly:)

http://www.youtube.com/watch?v=HNcpasj__WY

http://www.youtube.com/watch?v=VmK6moylsfg


2010. nov. 13. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Az Cult számbál kb. 00:34-nél kezdődik amiről beszélek.
2010. nov. 13. 14:51
 2/6 Bomo ***** válasza:
Mhh... Igen kicsit tényleg olyan a hangzása a kettőnek... Ha koppintott nem hiszem, hogy az egészet... Gondolom csak ezt a részletet...
2010. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,hogy te melyik két számot hallgattad,de nekem ez nem jön össze sehogy...:D én azért védem Ákost...:D manapság már annyi minden van,hogy sokszor nem is tudsz teljesen újat kitalálni...szerintem MO-n Ákos a legjobb magyar zenész,ezt stílustól fügfgően.
2010. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsesz...kicsit nem olvastam eléggé...hát igen...egy kis hasonlóság.de sztem semmi esetre sem koppintás.
2010. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
11 éves korom a kedvenc magyar előadóm Ákos. De attól még ami igaz az igaz:)) Nem tudom... Én kétszer-háromszor összehasonlítottam... Ennyire véletlen nem lehet.
2010. nov. 17. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
én nekem mindig is ő volt...igaz...aktívan nem hallgatom a zenéit,de a legjobb...és hát mint mondtam,elfogult vagyok vele picit:D:D
2010. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!