Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen torzítós gitárpedált...

Milyen torzítós gitárpedált ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most lesz a szülinapom, és a nagyszülőktől egy kis zsebpénzt fogok kérni, annak reményében, hogy azzal kiegészítve a már meglévő alapot, tudok venni egy jó torzítós pedált a Westone Xl-10-es gitáromhoz.

Mit ajánlanátok?

U.i.: árban ha lehet ne haladja meg a 15 k-t.


Kösz előre is a válaszokat!


2010. nov. 12. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Digitech

RP-55,

Még nem próbáltam,de aztmondják egész jó.De ha engem kérdezel szerintem gyüjts még 1 Boss ME-25 re (40 k ) És akkor levan tudva jópár évre a gondod.Most nemmagyarázom el miket tud ez helyette itt 1 video:

http://www.youtube.com/watch?v=pAMcdxehS04

Tényleg rohatt jó,és 40 k az azért szerintem elég olcsó,főleg,hogy ennyi extrája van,meg ez a hangfelvevős dolog,rohatt jó.Ellehet vele szórakozni 1 darabig.És a nóta irásban is segít.

2010. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A Boss ME-25 tényleg bejön, csak most semmiképp sem tudnék rá annyit összekaparni, és türemetlen fajta vagyok :). Meg amúgy is, a funkciók felét nem használnám rajta valószínűleg.

A Digiteches multi viszont jobban tetszik, az ára és (youtube alapján) a tudása miatt.

Várok még javaslatokat!

2010. nov. 13. 12:50
 3/4 Daweee000 ***** válasza:
Ha multit akarsz, akkor Boss alá ne add, én szívtam már sokat az olcsó multik miatt, volt Zoom-om, Korg-om az alsóbb kategóriából, de egyszerűen döglött volt a hangjuk, sokkal jobban jobban szólt a gitár ha csak simán dugtam az erősítőbe, viszont barátom Boss ME-50-ének már elég jó hangja van. (35 volt használtan) 15 körül valami jobbfajta önálló torzítópedált ajánlok.
2010. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, haveromnak is Zoomja van, jól szól. Bár én nem olyat szeretnék. A digitech rp 55 tetszik most nagyon, mert a videóteszt alapján jól szól, de megfontolom egy komolyabb (akár Boss ;)) multieffekt vásárlását is.

De lehet, hogy egy sima torzítós pedál mellett döntök (a kérdés eredetileg arra irányult, de most egyre inkább kedvet kaptam a multikhoz :D)

2010. nov. 13. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!