Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tankcsapda-Nirvana párhuzam?

Tankcsapda-Nirvana párhuzam?

Figyelt kérdés
Van a Tp-nek egy száma,ami (nekem laikusnak úgy tűnik)ugyanúgy kezdődik,mint a Nirvana egy száma. Vélemények erről?
2010. nov. 9. 18:13
 1/8 A kérdező kommentje:
a számok címeit sajnos elfelejtettem,de már keresem őket...
2010. nov. 9. 18:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már azt hittem Lukács Laci is a fegyver csövébe nézett...
2010. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de "ha a fegyver csövébe nézel,ott már semmire nem mész pénzzel..." :-D megvannak a címek.

Nirvana-Polly

Tankcsapda-Egyszerű dal

a Youtube-on látni olyan videót az utóbbi számra,amelynek alcíme: In memoriam Kurt Cobain.Lehet köze a számnak a Nirvana egykori énekeséhez?

2010. nov. 9. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát mostmár így utána néztem eredetileg tényleg Nirvana Polly c. száma. Csak a szöveg nem ugyan az.


Tankcsapda: Egyszerű Dal


This song is performed by Tankcsapda and appears on the album Az ember tervez (1995).


This song is a cover of "Polly" by Nirvana.

2010. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én is jobban utánanéztem, és (szintén a youtube-on talált) angol videó alatt,ami a Tp "Egyszeru" Dala volt, egy leírást láttam.

"Some years ago a hungarian band called Tankcsapda wrote a song in memoriam of Kurt Cobain using Nirvana's Polly..."

Lassan azért összeállt a kép.. :D

2010. nov. 9. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom Kurt Cobain halálakor született ez a Tankcsapda szám.
2011. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár év után nem biztos, hogy érdekel még, de Kurt Cobain volt "...a srác, akit már te is láttál és tudtad jól, utálja magát. De mégse hittem volna, hogy a végén előveszi a pisztolyát..."


(Cobain fejbe lőtte magát)

2011. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, utólag már rájöttem magam is, nem is értem, miért nem esett le rögtön :D
2012. jan. 10. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!