Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hanah Montana- melyik ez a zene?

Hanah Montana- melyik ez a zene?

Figyelt kérdés
Amikor bevallja a közönségnek hogy ő miley és akkor énekelni azt a számot ...nagyon fontos lenne..
2010. nov. 7. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A helyesírásod nulla.

1. Hannah Montana

2.és akkor énekelni azt a számot.... , a ragozást ismételgesd át.

És amúgy meg nem tudom.

2010. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most nagyon nagy arcnak gondolhatod magad, hogy te milyen ügyesen kijavítod mások hibáját..de tudod mit annyira nem érdekel..
2010. nov. 7. 11:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ma reggel nézted Te is:)) nekem tetszett:) szerintem leadják majd azt a zenét,és kiirják a címét. vagy Youtubeon fenn lesz:)
2010. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Youtube-on fent van a film meg a sorozat is, ott alul a hozzászólásokban nem írja valaki valahol?
2010. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na jól felhúztad magad.Viszont gondolom,nem lehetsz több egy 11-12 éves kislánynál,aki Hannah Montana-ért rajong:D, úgyhogy nyugodj le!
2010. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem rajongok érte..csak húgom azt nézte reggel, és én meg meghallottam azt a zenét. Nem az, hogy felhúztam magam, de ez pont nem az az oldal, ahol a másik helyesírását nézik, és egy idő után mikor már ezer meg egy kérdésnél látom, hogy egyes emberek csak a helyesírást veszik észre akkor már egy kicsit unalmas..és egyébként 17éves vagyok.
2010. nov. 7. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:

11:54.es vagyok


Én se vagyok 11-12 éves, és lám mégis néztem a mai adást...amúgy gondolkozzatok már. Más kérdésnél azt mondjátok hogy nézzük inkább a meséket sex vagy akármi más helyett..akkor ez most hogy is van? szánalom...

2010. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, de mivel szóba került, ezért elmondom a véleményem. Szerintem az hogy valaki Hannah Montanát néz, vagy esetleg a Disney Channelt az nem jelent semmit. Én azt hiszem, hogy a Hannah Montana nem csak a kicsiknek szól, hiszen rengeteg olyan dolog is van benne ami a kamaszkor velejárója. Jó persze vannak benne fura dolgok..:D de hát istenem..Az meg más dolog, hogy mondjuk én CSAK megnézem, de egy Hannah Montanás cuccom sincs..!! És szerintem mindenkinek szüksége van egy kis álomvilágra, mikor beleképzelheti magát mondjuk ha már itt tartunk akkor Hannah Montana szerepébe..És ettől nem lesz kevesebb ..se több..
2010. nov. 7. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=xWrj-dtAgrs talán ez? amúgy egyetértek a véleményeddel :D
2010. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösziii:) igen ez az..:):):):)
2010. nov. 8. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!