Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért vagytok annyira oda...

Miért vagytok annyira oda Justin Bieberért?

Figyelt kérdés

*Olyan cukii*, *Meghalok érte!* Ezért a 16 éves srácért, aki valójában nem valami nagy szám, ti magatok tettétek azzá, így, hogy rajongotok érte, és bálványozzátok. Ő pedig hagyja ezt, sőt! Örül neki!

A ti pénzeteken gazdagszik meg, mikor sokan közületek több 10ezreket költötök a cuccaira: Justinos lemez, Justinos pulcsi, Justinos iskolacuccok, na meg a koncertjére is elmentek, ami szintén több 10ezretekbe fog kerülni. Nekem ez nem fáj, ti bajtok, csak reménykedem, hátha így valaki rájön, nem is olyan jó dolog ez az egész.

Jó lesz majd -nektek újgazdag, elkényeztett csitriknek - incselkedni a barátaitok előtt hogy ilyen cuccom van meg olyan, meg milyen jó volt a koncerten, főleg mikor fellöktek, és egy autógrammot sem tudtam kérni...

Tényleg jó ez? Annyira oda vagytok érte, pedig ő csak egy srác a többi közül, csak ő még nagyképűbb!

Szeretni úgyis lehet, ha hallgatjátok a dalait, és megnézitek a klipjeit. És az semmibe nem kerül!

Meg gondolom néhányótok sok idejét tölti azzal, hogy róla álmodozik, vagy a neten olvasgat róla, meg hasonlók..

És az a sok-sok idő mind kárbavész...

Persze, aki gazdag, az csináljon csak amit akar! Tiétek a világ! De pénzen nem lehet mindent megvenni!

Mások nyomorgnak, éheznek, nem tudják, másnap lesz-e még mit enniük, lesz-e ruhájuk, ti meg anyucitól-apucitól követelőztök, és az a legnagyobb gondotok, hogy kivel menjetek el plázázni... Hát nem az én bajom, de belőletek nem lesznek jó emberek az biztos.. Én senki felett nem akartam ítélkezni, csak elmondtam a véleményem, és örülök ha majd valaki leírja ide: Igen, igazad van! vagy: Te rádöbbentettél a dolgokra! Ezek után én sem leszek ilyen!

De rajongjtok csak azért a kis srácért.. Magatokat csapjátok be!


2010. nov. 7. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Justin Bieber egy megcsinált tinisztár, egy aranytojást tojó tyúk a zeneiparnak és a médiának...


És mégis, te vagy szánalmasabb, ahogy itt pózolsz, mint felsőbbrendű értelem, miközben süt belőled az irigység. Ha annyira törődnél az éhezőkkel, akkor most is ott főznél az ingyenkonyhán. A világot nem fogod megváltani a billentyűzeten keresztül, de segíthetnél rajta egy tányér bablevessel.

2010. nov. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

"Ezért a 16 éves srácért, aki valójában nem valami nagy szám, ti magatok tettétek azzá, így, hogy rajongotok érte, és bálványozzátok. Ő pedig hagyja ezt, sőt! Örül neki!"

-talán Te nem örülnél?

-és nem hagynád?


"A ti pénzeteken gazdagszik meg, mikor sokan közületek több 10ezreket költötök a cuccaira: Justinos lemez, Justinos pulcsi, Justinos iskolacuccok, na meg a koncertjére is elmentek, ami szintén több 10ezretekbe fog kerülni."

-soha nem láttam Justinos pulcsit, és iskolacuccot

-a dalait ingyen bárki letöltheti

-talán más énekes nem ad koncertet?

-most feltehetnéd kérdésnek, hogy "miért vagytok annyira oda katy perryért, lady gagáért, az alkonyatért, a jonas brothersért, miley cyrusért?"

-aki szereti, az megveszi a CD-jét, ha nem venné meg senki, nem lenne gazdag, és nem lenne pénze új dalokat csinálnia, ezt meg ugye nem akarja senki, rajongók nélkül senki nem válhat híressé


"Jó lesz majd -nektek újgazdag, elkényeztett csitriknek - incselkedni a barátaitok előtt hogy ilyen cuccom van meg olyan, meg milyen jó volt a koncerten, főleg mikor fellöktek, és egy autógrammot sem tudtam kérni... "

-a 12 évesnél idősebbek nem vesznek fel justinos pulcsit, és nincsenek justinos iskolacuccaik (már ha létezik ilyen..)

-a 12 évesnél fiatalabbak ilyenkor már alszanak

-szerintem nem csak az "újgazdag, elkényeztett csitrik"-nek van pénze megvenni 200 forintért egy justinos füzetet

-az "újgazdag, elkényeztett csitrik" nem fognak justinos pólóban járni, ha elmúlnak 12 évesek

-valaki hónapokig gyűjti a pénzt egy koncertre

-ezt most úgy állítod be, mintha minden előadó adna autogramot, csak justin nem, most gondolj bele.. van 10ezer néző, és egy autogram megírása mondjuk 5 másodperc (valójában több)... akkor szerencsétlen justin gyereknek 14 órán át kéne autogrammot osztogatni

-minden koncerten előfordul lökdösődés, szerintem kellemesebb, ha egy 10éves lány lök fel, mint egy 30 éves pasi...


"Tényleg jó ez? Annyira oda vagytok érte, pedig ő csak egy srác a többi közül, csak ő még nagyképűbb!"

-honnan tudod, hogy nagyképű? talán ismered?

-mindenkinek az az álma, hogy sikeres és gazdag legyen, és justinnak valóra vált. talán Te nem szeretnél gazdag lenni?


"Szeretni úgyis lehet, ha hallgatjátok a dalait, és megnézitek a klipjeit. És az semmibe nem kerül!"

-szerinted azon a 10ezer emberen kívül, aki kimegy a kocertjére, más nem szereti, és nem hallgatja a dalait?


"Meg gondolom néhányótok sok idejét tölti azzal, hogy róla álmodozik, vagy a neten olvasgat róla, meg hasonlók.. "

-mindenkinek lehet egy példaképe, most ugyanígy szólj le mindenkit, aki másról olvasgat... szerintem elég sok embert leszólhatnál akkor


"És az a sok-sok idő mind kárbavész... "

-valaki szabadidejében énekel, van, aki sportol, van, aki olvas, van aki tévézik, és van, aki justin után olvasgat. mindenki arra használja a szabadidejét, amire akarja


"Persze, aki gazdag, az csináljon csak amit akar! Tiétek a világ! De pénzen nem lehet mindent megvenni!"

-gondolod, hogy minden gazdag ember justin rajongó?

-ezek nagyon bölcs szavak, de hogy jön ide?


"Mások nyomorgnak, éheznek, nem tudják, másnap lesz-e még mit enniük, lesz-e ruhájuk, ti meg anyucitól-apucitól követelőztök, és az a legnagyobb gondotok, hogy kivel menjetek el plázázni..."

-egész biztosan szegény justin gyerek tehet az éhezőkről

-szerinted egy 10 éves gyerek mit tehet az éhezés ellen? álljon le az aluljáróba kaját osztani vagy mi?

-hogy jön a plázázás összefüggésbe justinnal?


"Hát nem az én bajom, de belőletek nem lesznek jó emberek az biztos.. "

-ja mert, ha valakinek 12 évesen van egy kedvenc énekese, akkor már nem lehet jó ember?


"Én senki felett nem akartam ítélkezni, csak elmondtam a véleményem, és örülök ha majd valaki leírja ide: Igen, igazad van! "

-dehogynem ítélkeztél

-nem, nincs igazad, csak féltékeny vagy és gyerekes.

2010. nov. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

>>Ezért a 16 éves srácért, aki valójában nem valami nagy szám, ti magatok tettétek azzá, így, hogy rajongotok érte, és bálványozzátok. Ő pedig hagyja ezt, sőt! Örül neki!

>talán Te nem örülnél? -és nem hagynád?

Ha zenesz lennek, akkor en nem nagyon orulnek, annak, hogy az emberek csak a kinezetemert, a tehetsegtelensegemert es a szar autotune-olt szamaimert imadnanak az emberek. Sot, nem is hagynam, hogy imadjanak.


>aki szereti, az megveszi a CD-jét, ha nem venné meg senki, nem lenne gazdag, és nem lenne pénze új dalokat csinálnia, ezt meg ugye nem akarja senki, rajongók nélkül senki nem válhat híressé

Ha nem venne meg senki a CD-jet, akkor is gazdag lenne, hidd el.


>mindenkinek az az álma, hogy sikeres és gazdag legyen, és justinnak valóra vált. talán Te nem szeretnél gazdag lenni?

Nem, nem mindekinek almma az, hogy sikeres legyen vagy gazdag. Egyebkent meg Justin Bieber gazdag, de egyaltalan nem sikeres. Nincs egy olyan kritikus se, aki elismerne. A zene vilagaban ez pedig valoszinuleg nem a sikert jelentene.

2010. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

en utalom Justint.

nyalgep.xD

2010. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A sok erkölccsősz.. milyen jól ki tudjátok forgatni mások szavait... csináljatok amit akartok.

De okosak vagytok!!! Ti aztán jobban tudtok mindent.

Gratulálok a nagy eszetekhez! Ha már olyan agytrösztök vagytok, ne itt fórumozgassatok, találjatok a ti értelmi szinteteknek megfelelő időtöltést..

Szánalmas. Nem kértem kioktatást, csak választ a kérdésemre. Erről ennyit.

2010. nov. 7. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a kioktatásért, de Te kezdted... :P
2010. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha meg neked akkora az eszed, akkor komolyabb dolgokkal is foglalkozhatnál, mint justin bieber!
2010. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
ha egyszer nyáladzik justincicáér, akkor nyáladzik érte. mit tudsz csinálni? semmit. mindenki saját értelmi képességének megfelelő tevékenységet folytat. (hogy a társadalom felnövő része 50%ban agyhalálban szenved, más kategória.)kérdésed más részére válaszolva: én is elég szar helyzetben vagyok, hónapról-hónapra élek, de vannak nálamnál is rosszabb helyzetben levők. néha adj egy kis aprót, vagy egy szál cigit a csöviknek. láttam már hálás tekinteteket tőlük. egy kis jótett jót tesz az embernek. mindnek.
2010. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne irigykedj ennyire JB-re nem hiszem, hogy hosszú karriere lesz. 2-3 év múlva arra sem fognak emlékezni, hogy ki a f.asz volt ő, valami más tinisztár lesz akkor. Te meg már nem leszel kiskamasz, hogy ilyeneken bosszankodj.
2010. nov. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem nagyon értem h te miéért foglalkozol vele, hogyha nem csiiped őt....(nemmindiig volt gazdag) meg most komolyan nem vágom h az éhező embereknek mi köze van ehhez a témához vagy egyátalán justin tehet róla? na mind1 én személy szerint nagyon szeretem a zenéjét IS. na meg nem csak az elkényesztetett csitrik szeretik a zenéjét. meg most akkor miért csak ő..még elég sok hiiességet felsorolhatnál...+ én még nem láttam tuul sok justinos cuccot Mo.-n
2010. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!