Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » MI ennek a zenének a címe?

MI ennek a zenének a címe?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=agZn7uHKKaA bocsánat hogy diszkóvideót tudok csak adni , de nagyon érdekel , de amúgy a volt pesti play főoldala alatt is ez szólt . meg ez most alapban is nagyon premierben van. de nem tudok találni címet ... :( legyen szíves aki tud segítsen ! válaszaitokat előre is köszönöm :)
2010. nov. 6. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez egyszerűen felismerhetetlen. Túl sok a bekiabálás, visítás és az egyéb háttérzajok. Nincs másik videód?
2010. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos nincs .... :( pontosabban volt másik ugyebár mint mondtam a play főoldalán , tettem is ki kérdést még akkor fél éve , de senki sem írt rá semmit (gondoltam nagyon premierben volt ). na most már szerintem annyira nem friss , és már mint látom diszkóban is játszák szóval szerintem most már azért talán lesz aki tudja a címét . amúgy épp ez az hogy ezzel a zenével csak nagyon ritkán futok össze , mikor új oldala lett a playnek azthittem soha nem hallom többé ...
2010. nov. 7. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Paul Kalkbrenner - Sky And Sand (Dave Martin & Hamvai P.G. & Roberto Winny Remix)

http://www.youtube.com/watch?v=ZE6J9u1aObc


Beszéltek itt össze meg vissza simán felismerhető!!:D

2010. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te jézusom istenkirály vagy ember ! :D tudod mióta keresem ezt ? XD úgy naggyából 1 éve XD nagyon köszönöm ! :D
2010. nov. 8. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:D
2010. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!