Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs olyan rapper, mint Eminem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy Eminem szerintem nagyon emberi, gondolok itt például a lányához írt dalokra, de mellette mégis vannak elborultabb számai, legfőképp a megboldogult D12 csapattal. Kifejezetten sokrétű, azonosulható előadó.


Itthon nagyrészt a veretés megy, meg a telepi proliskodás, netán az N+1. "Én kitörtem, erős vagyok, te meg szar vagy", vagy esetleg a baromi elvont szócsavargatás.


Mielőtt mindenki megkövezne, elismerem, hogy vannak itthon tényleg jó előadók, de akiket eddig hallgattam, azoknál nem éreztem ilyen fokú azonosulhatóságot.


Funktasztikus és Sub Bass Monster talán az egyetlenek, akik ilyen szempontból közel állnak Em-hez.



tegnap 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert Eminem nem csak egy a sok közül. Neki van ez a ritka adottsága, ami különlegessé teszi. Ha sok hozzá hasonló lenne, akkor nem lenne különleges.
tegnap 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A rap alapvetően nagyon réteg műfaj, konkrétan hivatalosan nem is dal, Magyarország népessége pedig nagyon alacsony az Usához viszonyítva.
tegnap 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert amit Eminem tud ahhoz nem elég a szorgalom, rohadt nagy tehetség kell hozzá. Genetikailag ilyen, nem lehet utánozni. Itt is születhet ilyen ember, csak kicsi az esèlye.
tegnap 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!