Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hangzik a saját fejemből...

Miért hangzik a saját fejemből jobbnak a saját énekelésem?

Figyelt kérdés
Túl elfogult vagyok? Azt hiszem jó a hangom de mások utálják és ha felveszem ultra csalódás instant. Miért?
tegnap 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit te hallasz, abban benne van az is, hogy miként torzul a hangod a saját testedben terjedve.

Mások meg azt a hangodat hallják, ami elhagyja a testedet.

Még a beszédhangod is más a külvilág számára, mint, ahogy a te fejedben szól.

tegnap 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

A hangtechnikát is be lehet úgy állítani, hogy rossz legyen. A tehetségkutatók is gyakran alkalmazzák ezt, például láttam valakit, aki tényleg rossz volt az adásban, de amikor a backstageből az ismerősöket mutatták, ott tök másképp szólt. Na mondom ez gyanús... Rákerestem az illetőre, találtam is róla videót amin énekel és az nagyon jó volt. Szóval ha valaki le akar járatni az le is fog.

Na de mindegy is, mutass egy felvételt!

tegnap 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, belül mindenki máshogy hallja a saját hangját, mint amilyen valójában a száját elhagyva. Régebben én is azt hittem, hogy jobb hangom van, aztán néhány éve egy medencés bulin beszélgetve, amin videóztam is a telefonommal, akkor hallottam vissza a sajátomat, és kissé elszörnyedtem! Kissé mélyebb és tompább a valóságban, mint amilyennek belülről hallom magam!
tegnap 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!