Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereted Katy Perryt?

Szereted Katy Perryt?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is légyszii :)
2010. nov. 3. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez a Firework tetszik (:
2010. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ja: 16/L

lemaradt,

2010. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

nem

15F

2010. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen 18/L
2010. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem.

15/l

2010. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, mivel én nem igazán kedvelem az ő műfaját, szinte csak magyar alternatív zenéket hallgatok,de Katy Perryt valamiért szeretem, jó számokat csinál, és jó kisugárzása van.

15F

2010. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, bár először amikor kijött az "I kissed a girl" száma azt hittem, hogy ilyen sablon csaj lesz belőle. De kellemesen csalódtam. ^^

13/L

2010. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Igen minden száma tetszik (kivéve a California gurls) és a mostani Firework száma maga a tökély a klippel együtt:D (nemcsoda, mert a klipp Budapesten játszódik) :)))

16/L

2010. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen szeretem minden számát.De a Firework a kedvencem,a dal is és a klip is jó(nemhiába Budapest:).13/L
2010. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Huhh... necces kérdés.

Szimpatikus, mint ember, mert közvetlen és nem hülye. Az általa képviselt zenei műfaj nem épp a szívem csücske, nem is hallottam tőle valami sok számot. Az 'I Kissed A Girl' kifejezetten tetszik, az a favorit tőle, mert tökéletesen szemlélteti, milyenek is a "mai fiatalok", ergo van mondanivalója (bár kissé rejtett), emellett ritmusos és tetszik a dallama is, szóval majdnem tökéletes. Kiemelném még a 'Firework'-öt, szintén az üzenete miatt, nomeg mert Budapesten forgatták.:D

Summa summarum: végül is szeretem, de mivel nem a kedvencem a zenéjének műfaja, sosem leszek fanatikus rajongója.:D

13/L

2011. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!