Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nézik le azt aki techno-...

Miért nézik le azt aki techno-t hallgat?

Figyelt kérdés

Ha van valami felület,ahol be lehet szólni a technosoknak,akkor tuti jön 10 darab kemény metalos aki feladja nekem a leckét,hogy mi a zene.Kérdem én akkor ki a paraszt?Mi a "tüc-tüc" zenével vagy ők a gitártépésükkel?

(Mellesleg megjegyeznék valamit!A house,dnb,trance nem techno.Szóval ha valami paraszt ilyet ordíttat az utcán,az csak 1 suttyó senkiházi aki megpróbál jóarcnak tűnni,és vót' fönn' szombaton.


2010. nov. 3. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Micsoda problémái vannak a mai fiatalságnak... Nem tudom ki hogy van vele, ha én komolyzenét hallgatok, akkor te, nagy techno-s lenézel engem. Igaz, valószínűleg legalább kétszer annyi idős vagyok, mint te. Kicsit magukkal kellene foglalkozni az olyan hülyeségek helyett, hogy ki mit hallgat. Szánalom, hogy ilyen kérdés egyáltalán felkerülhet ide.
2010. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én metálos vagyok és soha életemben nem szóltam be senkinek a zenei stílusa miatt, engem viszont már nem egyszer cseszegettek miatta ilyen nyomorék rózsaszínpólós discob uzik-.-" Az ilyet rohadtul rühellem.

A kérdésre válaszolva: ha úgy szólnak meg érte, hogy te előtte egy szóval nem fikáztad az ő stílusukat az azért van mert szimplán bunkók. Nem kell foglalkozni velük:D Max csak annyi, hogy elküldöd őket melegebb éghajlatra;)

2010. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"ha valami paraszt ilyet ordíttat az utcán,az csak 1 suttyó senkiházi..."

Te sem lehetsz különb, mit a neked beszóló metálosok...

2010. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én metálos vagyok, de az életben nem szóltam be senkinek azért, mert ilyen-olyan zenét hallgat. Érdekes módon, inkább csak nekem szóltak be, azt viszont én sem hagytam.

"Mi a "tüc-tüc" zenével vagy ők a gitártépésükkel? "

Hm... itt nem te szóltál be a metálosoknak ? Hogy várod el, hogy elfogadják a zenei ízlésed, ha nem vagy teknintettel a másikra ? Így nem fog menni.

2010. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából nehezen szólhatnak be érte,mert nincs olyan telefonom ne adj isten más ilyenek,amiből ez üvölthetne.Plusz nem vagyok se rózsaszín pólós,se buz-i.Mert ennek semmi köze az öltözködéshez,arról meg nem tehetek,hogy azt se tudják,hogy mi a techno és szerintük a house az techno.Mondjuk divatkorcsok mindenben vannak.
2010. nov. 3. 17:49
 6/12 A kérdező kommentje:
És igen én itt beszóltam a metálosoknak,mert szerintem a Slipknot az nem metál.Maximum a Megadeth amit én is szeretek.
2010. nov. 3. 17:50
 7/12 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:

Nálam volt olyan, hogy éppen tényleg techno, és house zenét hallgattam (Dj Budai például) fülhallgatón, és egyik rocker osztálytársam (miután megkérdezte, mit hallgatok) be akart szólni ezért.

Lerendeztem ennyivel:

- Figyelj srác! Amíg ÉN nem szólom le a TE stílusodat, addig TE SE szólj bele, hogy ÉN mit hallgatok!


Arrébb is ment... :)))))

2010. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És szerinted minden metálos Slipkonot-ot hallgat ? Eh..

Elárulom, én nagyon nem bírom.

Fogalmam sincs, hogy mit akartál ezzel a mondatoddal, de az tény és való, hogy midnen -úgymond- szubkultúrában vannak kretének. Rockerek között, technosok között, rap hallgatók között mindenütt. És azért, mert te találkoztál egy hülyével, ne süsd rá minden metálosra, hogy se-ggfej.

Egyik válaszoló voltam.

2010. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szólsz be nekik , ők mégis beszólnak , azok a bunkók velük nem kell foglalkozni . És Metál az Ész !
2010. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valaki metálos még nem biztos, hogy Slipknotot hallgat. De szerinted ha nem metál akkor még is mi a f*szom?:D
2010. nov. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!