Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régi zenék és mai zenék?

Régi zenék és mai zenék?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történt, de a mai világban ha olyan emberekkel vagy körül véve akik mai zenét hallgatnak és te pedig a régieket szereted, akkor egyből mondják hogy hogy lehet ilyet hallgatni meg hogy milyen szar, miközben amit ők hallgatnak az nem is zene. És az a baj ezzel hogyha például szeretnék egy barátnőt akkor nem fog velem lenni mert tudja hogy én ilyet hallgatok. Mert a mai világban az összes lány az új "zenéket" hallgatja és ha én nem azt hallgatom akkor én egy hülye vagyok szerintük. Kíváncsi vagyok, aki most elolvasta ezt a szöveget az szavazzon hogy milyen zenét szeret és hallgat. Régit vagy újat?

#zene #Ujzenek #Regizenek
szept. 7. 22:35
A kérdező szavazást indított:
Új, mai zene
Régi, retro zene
19 szavazat
 1/10 anonim válasza:
79%
Valóban a mai zenék árnyékai a régieknek, de nem hinném hogy bármelyik lány a zenei ízlésed miatt elhagyna
szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kedves Vezető ***** válasza:
86%

2010 ig voltak kb jó pop zenék mondjuk, de a többi is lepörgött eddig, a rockkorszak, discokorszak, technokorszak, stb..

Vannak ma is jó Techno-k is pl, de más az egész, az is divat lett, holott full underground volt.

Amúgy szard le ki mit hallgat, szerintem.

szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"akkor egyből mondják hogy hogy lehet ilyet hallgatni meg hogy milyen sz@r" - Ha nem primitív haverjaid vannak, akkor ilyesmi nem fordul elő. Velem például sose esett meg.
szept. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. En lany vagyok. Es minden zene amit szeretek es hallgatok, regi. Mint az elozok is irtam, ha egy lany ezert offolna ki, az nagy bunko... tudom, higy ez is egy kozos pont lehet, a zenei izles, de akkor meg majd talaltok mast. De latod, en is letezek, es van meg egy csomonlany aki csak arra vagyik, hogy retro zenet szereto sraccal beszelgethessen a kozos kedvenceirol. Ezen nem szabad stresszelned, rendicsek? :]

Engem is mindig nevetve szivatnam, hogy nem ismerem meg szeretem a mai slagereket, de szeretem, hogy mas vagyok ebben, mint a baratnoim. Legyel buszke arra, hogy jo minosegu zeneket hallgatsz es ne hagyd, hogy barki ekvegye a kedvedet tole ♡

(Kulonben van par alternativot jatszo egyuttes a napjainkban, akik mar majdhigynem izig verig minosegi retro dallamokkal dolgoznak, es jol is csinaljak, amit... maceras megtalalni ezeket a bandakat, de lezeznek)

szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a retrot szeretem.
szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Telelő Teve válasza:

Már nem vagy a régi, mert már nagyon régi vagy

Régi lábon jársz, a fejedben régi agy

Régi a kezed, régi az arcod is

Tartod magad, régi minden dalod akkor is


Te fél pár ember, hol van már az a pár

Aminek a fele nemrég még te voltál?

Az a pár jó éved elpárolgott hamar

Régi vagy, és ez szemlátomást zavar

szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikortól kezdődik az új/mai zene?
szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kedves Vezető ***** válasza:

2010 kb, azóta jött be USA ban pl a Mumble Rap, vagy azóta kezdtek kiöregedni az ikonok, és haknizni a régi dalaikkal.

Vagy azóta lett mainstream a Techno.

Sorolhatnám, +,- 2 év, de sztm 2010-.

szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én igazából mindkettőt szoktam, de a régire szavaztam. Nálam a 80-as évek klasszikus rockja a favorit, de 2000 után készült zenékből is lehet taláni jókat
szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!