Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol és mikor történt ennek a...

Peca1000 kérdése:

Hol és mikor történt ennek a videónak a felvétele? Demjén Ferenc- Szinetár Dóra: Iskotatáska

Figyelt kérdés

A videó itt található: https://www.youtube.com/watch?v=ixli9HPTe9o


Ami érdekelne: a település és az iskola neve, és lehetőleg a felvétel ideje.


Személyes okok miatt, nagyon köszönöm előre is.



szept. 6. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A csaj nyilván Szinetár Dóra, aki 1976-ban született, a mérete alapján a felvétel kb. 1990 körüli lehet.

( Ha megnézed, ez a felvétel 1991-es és kb. ugyanúgy néz ki: https://www.youtube.com/watch?v=nVM5Dkbwjg8 )

A helyszín egy Élelmiszeripari Szakközép lehet, a padlón 1:40-től látszik egy ilyesmi felirat közepe, és egy piros-fehér-kék logó egy része.

szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, màr ez is nagy segítség.
szept. 6. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"ÁSZ" volt a müsor címe, Geszti Péter volt a műsorvezető.
szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy lányt után kutatok, aki a közönség egyik tagja, és felvette őt is a kamera, nagyon tetszik nekem. Velem egykorú lehet, nyilván megváltozhatott a kinézete a 30 év alatt. Hátha a suli honlapján a tablók között meglátom a fotóját a nevével, úgy már könnyebben megtalálnám Facebookon. A fényképkereső szoftverek, alkalmazások csődöt mondtak, printscreenelt körbevágott arckép alapján, talán majd így sikerrel járok.
szept. 6. 19:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvan az iskola, már nézem a tablóképeket :)
szept. 6. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Melyik suli az?

Amúgy ez így elég esélytelennek tűnik, csak van legalább hasonló nő egynéhány máshol is, nem?

szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Toldi Miklós Élelmiszeripari szakközépiskola, Nagykőrös. Ezt egy videóhoz fűzött bejegyzésbe láttam.


Végignéztem a tablóit a 90-es évekre, de nem találtam meg rajta őt.


Nem baj, úgyis nagyon messze lenne tőlem.

szept. 11. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!