Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől lett sokak szemében...

Mitől lett sokak szemében ennyire ellenszenves a U2 együttes?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom egyszer szerepelt egy listán, a világ legutáltabb együttesei között

szept. 1. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, Bono politikai szerepvállalása miatt
szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben nagyon erősen tolták mindenhol a zenéjüket. Még az iPhone egyik korábbi szériájára is rárakták az egyik albumukat, és szinte lehetetlen volt letörölni. Asszem automatikusan el is indult mindig, amikor Bluetooth hangszórót használtak, és rengeteg ember zsigerből utálni kezdte őket.
szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mansour ***** válasza:
100%
Nekem ez még a 90-es évekre megy vissza. A 80-as években, tizenévesen nagy U2-rajongó voltam, a Joshua Tree albummal ismerem meg őket és akkor még egy külsőségektől mentes, egyszerű, őszinte képet sugároztak, a szövegeikben pedig erősen Amerika-szkeptikusak voltak. Majd pár év múlva gyökeres fordulatot vettek és átváltottak egy amerikai típusú rocksztár imidzsre, ami én akkor árulásként éltem meg.
szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert bono akkora erkölcsi magaslatot szart maga alá, hogy szánkóval sem bír lejönni róla. Neki muszáj a világ minden választását véleményeznie, és örüljünk, hogy ő a nagy ember ha nem is ereszkedik le közénk, leereszti a véleményét. Mert ő az, akinek a szíve együtt dobban a világ nyomorultjaival, de ha repülőn utazik, maga mellé foglal még egy helyet a kalapjának - már ha jár még valahova magánrepcsi nélkül a sárgolyó jövőjéért nagyon is aggódó nagyon zöld emberke, aki azzal tesz k.rvára sokat a környezetért, hogy megosztja velünk mennyire progresszív.
szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!