Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerelmes dalok számok osztoga...

Szerelmes dalok számok osztogatása mit jelent??

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival. Ahogy telt az idő azt vettem észre hogy facebookján osztogat szerelmes számokat. De ahogy telt az idő. Rájöttem hogy nem vagyunk egymásnak valók és elküldtem, sokat bántott. Végül búcsú számot küldtem neki privátba. Erre ő aznap az oldalán azt a dalt osztotta meg hogy elhibáztam. Ismerkedés alatt volt egyik este telefonon beszélgettünk és zenét hallgattunk ő énekelt az énekessel és én hallgattam. Vagy egymásnak küldtünk dalokat amik szerelmes dalok is voltak. Ő nagyon szereti a zenét. Esténként egyedül van azt hallgatja. Amióta nem beszélünk, nem osztogat semmit. Szóval beszélgetésünk alatt osztogatott dalokat, előtte és utána nem. Lehet hogy mégis érezhetett valamit?

aug. 31. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szóval sokat bántott..Hát,akkor búcsú gyanánt esetleg küld neki ezt a dalt.:

https://www.youtube.com/watch?v=hdwvp05gFd0

aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!