Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az alábbi dalra hogyan jött...

Az alábbi dalra hogyan jött össze több mint 500 millió megtekintés a YouTube-on?

Figyelt kérdés

[link]


Pedig nem mondanám akkora nagy slágernek.



aug. 21. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mások annak mondják, és meghallgatták többször is. Szubjektív témában keresd az okokat, csak mert szerinted nem elég jó. Másoknak igen.
aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó dal, szerintem mekkora nagy sláger ez, nem véletlenül nézték meg ennyien. A Blondie híres zenekar, több nagy slágerrel.
aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De tudomásul veszem, hogy különböznek az ízlések.
aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk az igaz,hogy ugyanettől az előadótól mondjuk ez a dal fülbemászóbb,"slágeresebb" szerintem:

https://www.youtube.com/watch?v=StKVS0eI85I

aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ennyien meghallgatták
aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15 éve van feltöltve, sokévtizedes örökzöld sokadik feldolgozása, tömegeket röppent vissza fiatalságuk relative felhőtlen érájába, és nincs benne hiba, az összes alkotó és résztvevő sokkal emberibben és művészibben közelített a dalhoz, mint mai majmolóik kb 99%-a, a többiekről meg inkább ne is beszéljünk.

Ez persze nem jelenti azt, hogy ne hallgatnék én is szívesebben pl klasszik Fatboy Slim vagy korai Siriusmo albumokat, de a megsüvegelés akkor is elkerülhetetlen.

aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!