Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Modern Talking tagjai miért...

Kedves Vezető kérdése:

A Modern Talking tagjai miért külön jönnek el évente a Budapest Park-ba ?

Figyelt kérdés
Nem lenne mindenkinek jobb egy teljes élmény ? Vagy ennyire örök-harag van köztük, vagy mi ? :)

aug. 13. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
2003-ban feloszlottak
aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt vágom, de ha azóta is külön hakniznak, miért nem együtt, mint

Modern Talking ?

aug. 13. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert komolyan összebalhéztak, azért. Te sem állnál össze jópofizni olyannal akit meggyűlöltél. Nincs ebben semmi megfejthetetlen.
aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dieter Bohlen kiállhatatlan természetének és nyers modorának nagy visszhangja van, sokan utálják ez miatt, “ki ha ő nem”, és másokat nyíltan szemrebbenés nélkül lenéz és kioktat. Thomas Anders is éppen ezért ma már csak konkrétan “az együttes” fellépéseire áll össze vele, de azon kívül amikor csak lehet nagy ívben elkerüli.


Andersnek külföldön szoktak lenni szóló koncertjei is, amin természetesen MT-dalokat énekel, nem nagyon van Neki más, de ha itthon a rajongók miatt a fellépés a Modern Talkingról szól, akkor a gázsi miatt addig kénytelen elviselni Bohlent.

aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem viseli el, mert évről évre külön jönnek.
aug. 16. 15:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Most a Barna haju csávó' jön a Budapest parkba pl.
aug. 16. 15:49
 7/9 anonim ***** válasza:
A barna hajú Anders, a szőke Bohlen. Igen, külön jönnek, mint írtam (#4), Anders “amikor csak lehet, kerüli Bohlent”, de “a gázsi miatt kénytelen elviselni” a fellépésen.
aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De hogy viseli el amikor NEM KÉPNEK FEL Együtt ?! Fogyatékos.

Nem a hangjáról beszéltem.

aug. 16. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:
A Modern Talkingot ismerem, az alapján válaszoltam az okára! Bp parkba meg fesztiválokra nem járok, így nem tudtam, azt hittem, hogy “a külön jönnek el úgy értendő, hogy ugyanarra a koncertre külön-külön érkeznek a tagok!
aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!