Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek a kedvenc zenei műfajai...

Melyek a kedvenc zenei műfajaid? Milyen zenét szeretsz hallgatni?

Figyelt kérdés
(Nyomj arra amiben az általad leginkább kedvelt zenei műfaj van. Illetve, ha létezik ezeken kívül egyéb akkor azt is le lehet írni, csak sajnos 10-nél többet nem lehet beállítani, így nem is tudtam többet írni.)

aug. 12. 13:42
A kérdező szavazást indított:
valamilyen pop zene (pop/elektropop/dancepop/szintipop/indiepop/k-pop/j-pop/c-pop...)
valamilyen elektronikus zene (progresszív house/deep house/elektrohouse/rave zene/trance/techno/hardstyle...)
valamilyen lágyabb és/vagy populárisabb rock (poprock/alternatív rock/indierock/glamrock/softrock...)
hard rock/progresszív rock/postrock/poppunk/punkrock/progresszív punk/postpunk...
nu metál/alternatív metál/modern metál/rapmetál/metalcore...
heavy metál/death metál/trash metál/black metál...
hiphop/rap/beatbox/trap...
dzsessz/szving/blues/R&B/soul/reggae/ska...
country zene/folk/népzene/gospel/rockabilly/rockandroll...
komoly zene/klasszikus zene/reneszánsz zene/barokk zene...
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rock and roll, pop, country
aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Post-punk, gothic rock, new wave, new romantic, dark wave, cold wave, etheteal wave, glam rock, proto-punk, punk, shoegaze, art rock
aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban a metalcoret szeretem, abban a műfajban eléggé magamra találtam.
aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rockzene. Ez mondjuk elég tág fogalom, a pop rocktól kezdve az új hullámon át a hard rockig sok minden tartozik ide, de pont ezért mondom ezt.
aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eurobeat, happy hardcore, hardstyle, jpop, eurodance
aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!