Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Swiftie vagy? Mit gondoltok a...

Swiftie vagy? Mit gondoltok a swiftie-kről?

Figyelt kérdés

aug. 11. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Igénytelen a zenei izlésük. Erről nem ők tehetnek első sorban szóval nem zavarnak.
aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
pont lesz*rom
aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Undorodom tőlük, illetve magától a jelenségtől. Képesek feltételezések, vagy félinformációk alapján zaklatni másokat, nekimenni embereknek, mert egyedül besz@ri nyulak, de együtt úgy érzik, van hatalmuk... Mondjuk maga Swift sem semmi, hiszen ő sem tesz semmit azért, hogy visszafogja ezt a sok állatot.
aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Kezd szorító, és idegesítő lenni hogy mindenhol ott vannak, ha nem vagy velük akkor egyből támadnak. Taylor meg nem is élvezi ezt
aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon-nagyon-nagyon szeretem Taylor munkásságát, zenéjét, és azt a személyiségét, karakterét is kedvelem, amit a külvilág felé mutat.

Viszont lassan kezdem iszonyú gáznak érezni pl a magyar online világban jelen lévő Swiftie közösséget, elképesztően toxikusak. Nyilván nem mindenkire igaz, de sokaknál látom, hogy úgy érzik, minden jár nekik (pl hogy TS azonnal pótolja be az elmaradt koncertjét, hogy képzeli, hogy Londonban fellép, miért nem hozza a koncertet Budapestre, miért nem posztolt még, miért nem csinált ezt-azt-amazt), és mindent mindenkinél jobban tudnak, egymásnak ugranak, sokszor vállalhatatlan stílusban. Tiktokon megvédtem valakit, amiért beszóltak neki, erre nekem ugrott egy Swiftie, mert nem tudta értelmezni a kommentemet, hogy pont őket védtem meg:')) Nagyot csalódtam ezek láttán... És az ilyen emberek miatt nem szívesen vallom be, hogy mennyire sokat jelent Taylor zenéje, a dalszövegei, pedig imádom, azt meg hogy rajongónak nevezzenek, végképp elutasítom, nem akarok ilyen emberekkel közösséget vállalni.

Röviden tömören ez a véleményem, de ez leginkább a magyar swiftie közösségre vonatkozik.

Magyarok és külföldiek is szoktak olyan posztokat kirakni, amiket nagyon cringe-nek érzek, és tök rossznak tartom, hogy sok ember az ilyenek alapján ítéli meg Swiftet magát is.

aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Én swiftienek tartom magam, de az előző hozzászolóhoz hasonlóan a hideg kiráz némely másiktól. Szeretem a zenéjét, a munkásságát, azt, ahogyan a rajongóival foglalkozik, és a személyiségét, amit mutat nekünk.

Sokan úgy látom átesnek a ló túloldalára, és kb az egész személyiségük abból áll, hogy ő az egyetlen igaz isten a világon, és másban a tüskét meglátják, de a saját szemükben a gerendát már nem. Persze én is örülök, ha kiad egy új albumot, vagy turnét hirdet, de sokkakkal ellentétben nem szeretem az összes dalát, mert "kell", csak mert swiftie vagyok pl.

aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok. Magával, Taylorral semmi bajom, cuki csaj, de soha nem értettem, hogy mit esznek annyian a zenéjén.
aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Taylor Swifttel semmi bajom, a zenéjét is szoktam hallgatni, de swiftienek nem mondanám magam, és nagyon zavar a rajongók viselkedése.

A swiftiek közül sokan mindenkit gyűlölnek, aki nem szereti Swiftet - számomra ez nonszensz. Az is zavar, hogy mindentől odavannak, amit Taylor csinál, de a hibáit már nem képesek észrevenni.

szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!