Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Aphex Twinről?

Mi a véleményetek Aphex Twinről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egy zseni vagy egy őrült. a kettő közül valamelyik.
2010. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
vagy mindketto
2010. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is mind a kettő, aki ilyen zenét csinál az nem lehet normális agyilag.
2010. nov. 2. 10:11
 4/13 anonim ***** válasza:
amúgy hogyaszöszbe kell a nevét kiejteni?
2011. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 magyaros válasza:

afex tvin


a hősöm.


ha megnézitek a térképen hol van Cornwall... s milyen szegény (ex-bányavidék) s mégis onnan jön Richard D James (Aphex Twin), Luke Vibert na meg Richie Hawtin (Plastikman)... le a kalappal... ha ennyi mozgás lenne a Magyar Pusztán, eddig má rég lepipáltuk volna a nyugat olcsó spiritualitását :)

2012. jan. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 delusion ***** válasza:

A zseni és az őrült között általában csak parányi különbség van, Richard kiváló példa erre.


"I'm just some irritating, lying, ginger kid from Cornwall who should have been locked up in some youth detention centre. I just managed to escape and blag it into music."


[link]

2012. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ne feledkezzünk meg Boards of Canadáékról sem!:D
2013. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 delusion ***** válasza:
Nyilván ne, nagyon kellemes számaik vannak, de szerintem nem annyira megosztó outfit, mint Aphex Twin. :)
2013. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik a kamu sátánista töltet. Egyik legjobb ötlet. Mondjuk igazából csak borongós téli napokon tudom őket hallgatni. Túlontúl depresszív a zenéjük. Miket hallgattok AFX-en kívül mostanában?
2013. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 delusion ***** válasza:
Én valahogy 2001-2003 között-körül kezdtem drum and bass-szel, és inkább ezt a vonalat képviselem manapság is, témábaillő előadók közül most a Magic Sound Fabric, The Orb, The KLF jut eszembe, korai Plastikman, vagy a "beteges"-érdekes műfajból még a musique concréte (avagy a negyvenes-ötvenes évek "elektronikus zenéje").
2013. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!