Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik olyan erősítő 30-40...

Létezik olyan erősítő 30-40 ezerért ami szépen szól nem recseg/ropog ?

Figyelt kérdés

júl. 27. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, max használtan. Akkor már inkább vmi multieffektet javasolnék.
júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi
júl. 27. 14:44
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valami jó markát tudsz írni amit találok használtan ?
júl. 27. 14:44
 4/10 feri 45 ***** válasza:
50%
Ritkán a használt piacon előfordul, hogy valaki anyagi okok miatt ennyiért elad. Egyébként az árat a monó vagy sztereó változat, a kimenő teljesítmény, a gyártmány márkája, az alkalmazhatósága (bemenetek, hangszín állítási lehetőségek, kivezérlés jelzése, hangkeverés lehetősége, ... stb), rejtett hibája alaposan meghatározza. Javaslom, hogy keress fel egy szervizt vagy hangtechnikát javító szakembert, aki MŰSZERESEN bevizsgálja az erősítőt. Ha elromlik, vagy rejtett hibás, akkor vele javíttatod!! Kérd ki a véleményét, hogy az erősítő mennyire "szerviz barát" konstrukció!! Meghallgatás alapon nem szabad erősítőt vásárolni!! Találkoztam, olyan erősítővel, mely elektromos visszacsatolás (elromlás) miatt ultra hangon begerjedt. Javíthatatlan volt! Hibás erősítőt csak ingyen fogadj el. Az ilyen lehet, hogy javíthatatlan! Üdv:H.F.
júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
júl. 27. 15:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha pl gerjed egy picit vagy furcsa a hangzása az nem azért van mert gagyi hanem mert hibás az erősítő ?
júl. 27. 15:26
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Valamennyire lehet összefüggés, mert egy gagyi cucc előbb hibásodik meg, mint egy minőségi.
júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 feri 45 ***** válasza:
Kétféle gerjedés létezik! Az egyik akusztikus. Ha a mikrofon közel van a hangfalhoz, csatolásba kerül a két eszköz, ettől sipoló hang keletkezik. A jelenség kifogástalan berendezésnél is létre jöhet. Ez tér-, teremakusztikai és szakmai tudatlanság oka. A másik elektromos gerjedés, mely az erősítő áramköri hibája. Sokszor a felderítése és javítása lehetetlen! Több ilyen erősítőt selejteztünk. Üdv:H.F.
júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
28%
#4: ennyi zagyvaságot rég olvastam egy kommentben. nem jár erre itt valami különdíj?
aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat én most neztem most egy csomo videót erősítőkről, láttam hogy vannak ibanezek ennyiért és meg jó kis torzító is van rajta
aug. 5. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!