Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire gáz az, ha valaki...

Mennyire gáz az, ha valaki még nem hallott Mozartról?

Figyelt kérdés

júl. 23. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, ilyen szituáció miként fordulhat elő. Az iskolában tanulunk róla, szóval lehetetlenség róla nem hallani... Most ha egy japán emberről van szó, még azt mondom oké, ő nagyon messze van, stb.


De magyarként, sőt európaiként, azért szerintem gáz, ha valaki nem hallott róla.

júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:
100%
Ilyen marcipános kis golyókat sem evett még? Ha már máshogy nem...
júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez legfeljebb úgy lehetséges ha az illető nem járt általános iskolába.Tehát valószínűleg analfabéta.Vagy kisgyerek.Aki még nem érte el az iskolás kort.Esetleg süket...
júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon.
júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz. Nem kell szeretni a zenéjét, még csak ismerni sem, de az, hogy valaki állítása szerint egyáltalán nem is hallott róla említés szintjén sem, azt feltételezi, hogy még a 8 elemit sem végezte el vagy ha mégis, akkor csak időpocsékolás volt és azért kapta meg a bizonyítványt, hogy tűnjön már el onnan.
júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Mozart nem ismerete önmagában semmit nem jelent. De tulajdonképpen növényként is le lehet élni egy életet. Én azt is megengedem, hogy valaki igénytelenül, leegyszerűsített formában létezzen. Biztosan nem fogom lenézni mert nekem mondjuk más a prioritásom. Miért kellene mindenkinek műveletnek, tájékozottnak lenni? Ez egy belső igény, ha nincs úgy sem lehet pótolni.... Nem mellesleg az élet már megtanított, hogy nem teljes emberek is lehetnek nagyszerűek... Szóval szerintem ez semmiben sem választóvonal.
júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!