Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Mennyire gyakori, hogy valaki metálosként nem jár koncertekre?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy akik a metál-rock vonalon mozognak zenei ízlés tekintetében, azok rendszeresen mennek koncertekre.

Én nem ilyen vagyok. Se társaságom sincs, se az a szokásom sincs meg, hogy koncertekre járjak. Igazából koncerten se voltam, kivéve, ha a sulis hangversenyeket annak vesszük.


júl. 16. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A zenei ízlés nem kötelez arra, hogy elkelljen járnod koncertekre. Se rock, se pop, se semmi egyéb. Én is szeretem a rockot, metált, mégsem bírnám elviselni a tömegnyomort és a hangos ricsajt, így nem is megyek koncertekre.
júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl gyakori, de én is így vagyok vele. Társaságom lenne hozzá, csak épp utálom a rock és metál koncerteket. Számomra egy koncert mindenekelőtt a zene élvezetéről szól, abba meg bekavar egy csomó dolog - a tömeg, a züllés, a spártai körülmények, a sokszor pocsék hangosítás, na meg a hangerő: vagy szinte lerepül a fejed és egyszerűen képtelenség apercipiálni a hangokat, vagy jobban hallani a körülötted üvöltözőket, mint a zenészeket. Ezerszer inkább maradok itthon, felkapok egy jó fülest és meghallgatom a jobbféle koncertfelvételeket.
júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Nekem is a zene élvezete. Persze másabb élőben, voltam is párszor, de rájöttem, nekem elég ha rendezvényeken polgárőrködöm. Tök buli úgy, mivel ilyen lightosabb koncertek vannak, kimozdulok egy kicsit, vagyok közösségben, ismerkedem a környékkel, meg hallgatom a zenét távolról.

Így se a hangerő nem zavar be, se a tömeg, mivel mindig kapuhoz állítottak eddig.

17/F

júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem járok mert nem jönnek a kedvenc metalcore bandáim sosem.

A 80s metalt utálom…

júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ritkán járok. Egyrészt sokszor nincs kivel. Másrészt én viszonylag kevés zenekart hallgatok, de azt rogyásig. Egy részük már feloszlott, egy részük elhunyt, egy részük meg ritkán jön ide. Általam kevésbé ismert zenekarok koncertje meg nekem nem ér meg annyit, hogy kiadjak érte pénzt.
júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!