Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyenek szerintetek a beatjeim?

Milyenek szerintetek a beatjeim?

Figyelt kérdés
Elkezdtem trapes hangzású, hyperpop irányzatú beateket készíteni. Valaki tudna véleményezni? Privátban küldöm a SoundCloud fiókom linkjét annak aki kíváncsi rá.

júl. 14. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldjed
júl. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet, de jó legyen ám! ಠಿ⁠_⁠ಠ
júl. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet nekem is
júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Ezek nem beatek csak hulladék loopok egy introval meg outroval. Tanulni kéne egy kis zene elméletet meg valami struktúrát adni az egésznek meg lehetne valami kis építkezés az elején.
júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyertek többen, nem gondolnám elveszettnek így ráhallgatva és megírogatva az első gondolataimat neki.
júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5

Ha 13-14 éves és ez az első próbálkozása akkor persze nem olyan borzasztó.

júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Az igaz, hogy általában a lustaság miatt van ez, de van az a szövegköpködés, amiből csak elvenne a kevesebb repetitivitás. Néhol lehetne okosságokat lökni mondatvég jellegű helyek némelyikén, meg lehet túltolni is a zenélni akarást a műfaj eléggé szögletes keretei közt, és ha kezdő valaki, de viszonylag jó ízléssel, akkor egészséges lehet úgy óvakodni a beleművészkedéstől, hogy inkább csak szétkeni a loopot és rákérdez, hogy így, csupasz picsával mennyire ehető a cucc. Szerintem egy kis fáradt sávnémítgatás meg a szöveg, és az összhatást támogató, majdnem észrevehetetlen kis beleszerkesztések tudnának rengeteget dobni rajta, de mint alapanyag szerintem pár hónapon belül csont nélkül beférhet a "24/96 flac $10, sávokban $50, kívánságműsorral $250" kategóriába, és már most sincs túl messze, gyorsabban kell dolgozni többet és könnyebben, ami úgy megy, hogy folytatja azt, hogy a jót "gyakorolja", és mondjuk hetente egyetlen random youtube videó egyetlen tippjét alkalmazza a napi nem is egy track összeeszkábálásakor. Közben kialakul a szélsebes egyéni workflow, és jön az a kalandozásvágy átvenni a közelgő kiégés helyét mindig.
júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Esetleg követést kérhetnék a válaszolóktól a SoundCloudomon? Köszi.
júl. 15. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!