Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 8 húros Harley Benton gitár?

8 húros Harley Benton gitár?

Figyelt kérdés

Találtam használtan egy kedvező árú Harley Benton gitárt, amihez tartozott egy szimpatikus leírás is. Pont mostanában kezdtem gondolkodni azon, hogy kipróbálnék valami újat a 6 húros gitár mellett, gondoltam hát, végülis izgi lehet egy 8 húros.

Csak maga a márka aggaszt egy kicsit... A neten egymás szöges ellentétei a vélemények, pláne arról, hogy érdemes-e fejleszteni egy ilyen gitárt, avagy sem. Ez a része is érdekelhet, hiszen lehet megtetszene a 8 húr, de a gyári hangszedőkkel nem sokra mennék, mindenképp cserélni kéne...már ha megéri.


Szerintetek érdemes lehet egy 80 ezer körüli HB gitárt modolni? Van valakinek tapasztalata ezügyben?



júl. 13. 13:13
 1/2 A kérdező kommentje:
*újonnan 80 ezer.
júl. 13. 13:13
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó gitárok ezek, persze csodát nem kell várni tőle hogy majd olyan lesz mint egy több százezres de teszi a dolgát és rendben van a gitár, a hangszedői sem csalódás. Elég nagyjelű kerámia van benne. Annyi lehetséges, sőt biztos is hogy egy alapos beállítás ráfér.
júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!