Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc lemezetek az...

Melyik a kedvenc lemezetek az alábbi együttesektől?

Figyelt kérdés
Led Zeppelin, Yes, Aerosmith, The Who, Queen, Deep Purple

júl. 11. 10:15
 1/3 Mansour ***** válasza:
100%

A Led Zeppelin nehéz eset, mert minden lemezük jó, bár mindegyiken van olyan dolog, ami nekem kevésbé tetszik. Talán a IV-es a legnagyobb klasszikus, ezért ezt választanám.

A Yes az egyik legnagyobb kedvencem, és itt is nehéz a döntés. Azt mondanám, hogy a Close to the Edge, a Tales from Topographic Oceans és a Relayer a kedvencem holtversenyben.

Az Aerosmith-t nem szeretem annyira, hogy lenne tőlük kedvencem.

A The Who nem olyan nagy kedvencem, igazából csak a Who's Next albumukat szoktam teljes egészében végighallgatni, így egyértelműen ez a kedvencem tőlük.

A Queentől a Night at the Opera, bár sok jó lemezük van még.

A Deep Purple-nek a mesterhármasa az In Rock, Fireball és a Machine Head, ezek közt nehéz dönteni, de nekem talán a Fireball a kedvencem. A maga módján nagyon jó a Concerto is.

júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Led Zeppelin - Physical Graffiti (1975)

Aerosmith - Rocks (1976)

The Who - Who's Next (1971)

Queen - The Miracle (1989)

Deep Purple - Perfect Strangers (1984)

júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Led Zeppelin - IV

Queen - A Night at the Opera

Deep Purple - Machine Head

Többit nem hallgatom.

júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!