Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenei műfajt utáljátok...

Melyik zenei műfajt utáljátok leginkább?

Figyelt kérdés
júl. 6. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában véve nem utálok egy zenei műfajt sem, mert attól, hogy valami nem az én ízlésem, még igenis lehet jó.


Inkább azokat az "előadókat" utálom, akik elhiszik magukról, hogy mennyire tehetségesek, de egyébként nem is értenek ahhoz, amit csinálnak. Vagy ami még rosszabb, tehetségesek, de a pénz érdekében mégis kiszolgálják a mainstream vonalat, és nem önazonosak. Na, ezeket utálom.

júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kell választani, akkor a jelenlegi mainstream rap (amin amúgy mindig röhögök, mert alig van köze a klasszikus raphez) és a magyar trap, de még ez sem igaz teljesen, hiszen Krúbit például imádom.
júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

TRAP

Grunde rock

júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Márming grunge?
júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azaz!! Elírtam bocsi, köszi! Nirvana pl. Minden más rockot szeretek csak ez az egy műfaj zavar. Okát nem tudom… :D
júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a Nirvana != grunge, érdemes adni egy esélyt pl. az Alice in Chains Dirt-nek, ami az egyik legjobb grunge és metal korongok egyike.


Kérdésre:

Mulatós zene azon ága, amit idehaza egész sokan szeretnek. Sejtésem szerint tudja mindenki, mire gondolok itt...

júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Roma mulatós, k-pop.
júl. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rap
júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mulatós, különösen diszkó alappal előadva.
júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én elektronikus zene rajongó vagyok a 90-es évek legeleje óta, de elötte hallgattam rap-et és metált is. A lényeg, hogy nekem a fővonalam mellett egy a lényeg, hogy igényes legyen egy zene. Amit soha nem bírtam meghallgatni az a mulatós vonal és a cigányzene illetve a magyar illetve külföldi slágerzenék. Mikor valakik énekelnek ilyen elméletileg mindenki által ismert magyar slágerzenét vagy mulatóst én meg a szöveg hallatán is azt mondom, hogy bizony ezekből én egy sort se tudnék idézni, akkor nem hiszik el :D De nekem a mainstream zene teljesen kimaradt az életemből, soha nem hallgattam rádiót, még kocsiban sem, így foglamam sincs mik a slágerek, de őszintén nem is érdekeltek soha sem. Manapság márcsak elektronikus zenét hallgatok, de abból is az újak között nagyon szelektálnom kell a megjelenések között. Mai zenék magyar szinten egyenlők a nullával nem is értem a mai fiatalokat, hogy bírnak ilyen silány zenéket hallgatni. De szívesen hallgatok amúgy epic filmzenéket is, mint Hans Zimmer, Steve Jablonsky és társaik műveit, amik tényleg kiemelkedő alkotások. Szóval nálam a mulatós a cigányzene és a slágerzene, ami a te fogalmazásodba van , hogy "utálok", de nem utálom csak az életbe nem hallgatnék meg belőle egy mp-t sem . Életemben egyszer voltam "bálban" kényszerből a szalagavatóra valami báli előadót hívtak, mondani se kell majdnem Pózván kötöttem ki :D
júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!